ŽĎÁR N. S. - H. BROD 1:1

První poločas krajského derby nabídl vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. V 10. minutě měl vekou příležitost Henzl, ale z úrovně penalty vysoko přestřelil. Další pořádnou situaci před jednou z branek viděly necelé dvě stovky diváků až těsně před poločasovou pauzou. Ve 41. minutě centroval Lubor Trojánek a Sodomka na zadní tyči hlavičkou mířil přesně k tyči – 1:0. Vstup do druhé půle vyšel lépe hráčům Brodu, v 54. minutě kopali hosté standardku z dobrých třiceti metrů, střílený centr hlavou lízl Vrzal a dokonale zaskočil gólmana Svobodu – 1:1. Ve zbytku utkání se oba soupeři přetahovali o každý metr hřiště, další branka však už nepadla. Vzruch přinesla až poslední minuta nastavení, kdy byli za vzájemnou potyčku vyloučeni Šindelka s Vrzalem.

Góly: 41. Sodomka – 54. Vrzal. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (94. Šindelka – 94. Vrzal). Diváci: 190. Poločas: 1:0. Žďár n. S.: Svoboda – T. Trojánek, Šindelka, Štursa, Fiala – Švoma (57. Komínek), Vitásek, Sodomka, Nedvěd – Henzl (57. Kunstmüller), L. Trojánek. H. Brod: Kubát – Svoboda, Pabousek, Henek, Peřina, Ondráček, Fikar (62. Polcar), Karlík (68. Látera), Vrzal, Veselský (9. Nedvěd), Štědrý. Nejlepší hráči: Sodomka, Vitásek - Veselský.