ZBROJOVKA BRNO B - V. BÍTEŠ 5:1

Vstup do utkání na hřišti favorizované rezervy brněnské Zbrojovky se fotbalistům Velké Bíteše vydařil. Už v 6. minutě hosté dobře presovali a Merdita je poslal do vedení. Další šance však hosté nevyužili a zákonitě přišel trest. Ve 28. minutě vyrovnal z trestného kopu Jurásek, o sedm minut později po pravé straně zatáhl míč Chyla, našel volného Sedláka, který nekompromisní bombou poslal domácí do vedení – 2:1. Po změně stran se hosté snažili o vyrovnání, jenže s přibývajícím časem se projevila kvalita domácího souboru, který dalšími třemi brankami utkání definitivně zlomil na svoji stranu.

Góly: 28. Jurásek, 35., 68. a 74. Sedlák, 89. Matula - 6. Merdita. Rozhodčí: Mankovecký. ŽK: 2:1. Diváci: 211. Poločas: 2:1. Zbrojovka Brno B: Trbušek – Chyla (82. Gerneš), Žalud, Papež, Holman, Kroutil (82. T. Dobrovodský), Sedlák, O. Doubravský (73. Jambor), Jurásek (73. Pyš), Slunský (57. Matula), Blažík. Velká Bíteš: M. Pelán – Kuldan, Bartoš, Hošek (80. Sodomka), Zúbek – Merdita, Špánek (67. Mikeš), Sznapka, Knos (67. P. Loup), Novotný (80. Svoboda) – Pořízek. Nejlepší hráči: Sedlák, Jurásek, Chyla.