BYSTŘICE N. P. – LANŽHOT 0:5

Hosté od úvodních minut prokazovali svoji kvalitu. V 16. minutě fauloval gólman Petr ve velkém čtverci, následný pokutový kop sice zlikvidoval, jenže Bartoš dokázal svoji střelu dorazit – 0:1. Ve 37. minutě se na mokrém terénu špatně zorientoval Sedláček a balon poslal do vlastní branky. Zkraje druhé půle ještě Bystřice držela s hosty krok, jenže v 67. minutě přidal Kleiber třetí branku a pak už bylo otázkou pouze to, jak vysokým rozdílem utkání skončí.

Góly: 16. Bartoš, 37. vlastní Sedláček, 67. Kleiber, 70. Dovhanyuk, 78. Královič. Rozhodčí: Mach. ŽK: 1:2. Diváci: 75. Poločas: 0:2. Bystřice n. P.: Petr – Vařejka, Sedláček, Straka, Svoboda – Čech, Sklenář, Padrtka, Adamec – Prášil, Sodomka (68. Blaha). Lanžhot: Klimeš – Hílek, Simandl, Bartoš (80. Bakus), Kleiber (83. Svitok), Dovhanyuk (77. Lapin), Bárta, Šenk, Královič (78. Lenhard), Krejčíř, Mikúšek. Nejlepší hráči: Bartoš, Kleiber, Dovhanyuk.