Už jen čtyři kola čekají na podzim na fotbalisty ve čtvrté nejvyšší soutěži. Víkendové 11. kolo divize D nabídne jedno okresní a jedno krajské derby celků z Vysočiny.

Tím okresním bude sobotní vzájemný duel fotbalistů Bystřice nad Pernštejnem a Velké Bíteše. Jeho favoritem by měla být Bystřice, která drží sérii pěti výher v řadě!

V krajském šlágru doma Humpolec přivítá Žďár nad Sázavou. Podobně jako před týdnem ve Staré Říši, i tentokrát Humpolečtí narazí na mančaft, který v týdnu vyměnil trenéra.

„To je pro mě novinka, ale věřím, že to více ublíží Žďáru než nám,“ pousmál se trenér Humpolce Lukáš Staněk.

V posledních vzájemných duelech se jeho ovečkám dařilo. „To vůbec neřeším. Vracet se k historii je pokaždé zavádějící. Chceme hrát naši hru a opět bodovat,“ zdůraznil Staněk.

Nový trenér FC Žďas by si přál zahájit působení u mužstva úspěšně. „Soupeře jsem viděl, je to výborné mužstvo. Zápas pro mě bude signálem toho, jak se dokážeme poprat s týmy, které jsou na tom podobně jako my,“ sdělil Chmelík.

Nejtěžší úkol čeká fotbalisty Staré Říše na hřišti lídra divize. „V souboji s juniorkou Zbrojovky nemáme co ztratit, jedeme tam úplně v klidu. Třeba nás soupeř podcení,“ usmíval se předseda klubu Miroslav Nedvěd.

Program 11. kola MS divize D
SOBOTA: Start Brno – Břeclav, Hodonín – ŽDÍREC N. D, BYSTŘICE N. P. – VELKÁ BÍTEŠ (vše 15.00).
NEDĚLE: Zbrojovka Brno B – STARÁ ŘÍŠE (10.15), HUMPOLEC – ŽĎÁR N. S., Tasovice – HAVLÍČKŮV BROD, SLAVOJ POLNÁ – Lanžhot (vše 15.00).


Načítám tabulku ...