V. BÍTEŠ – ST. ŘÍŠE 0:1

V první polovině krajského derby byla lepší domácí Velká Bíteš, jenže dvakrát neuspěl ve vyložených příležitostech Novotný. Nejprve v sólu trefil gólmana Jíchu, poté hlavou z bezprostřední blízkosti mířil vysoko nad.

Hosté hrozili pouze ze standardních situací, ale v první půli si pořádnou šanci nevytvořili. Po změně stran se hráči Staré Říše herně zvedli a začali si vytvářet gólové příležitosti. Dlouho však ztroskotávali na výborném Pelánovi v domácí svatyni.

V 74. minutě domácí zahrávali rohový kop, po němž však následoval rychlý brejk Říše a Severa jedinou brankou zápas rozhodl – 0:1. V závěrečné čtvrthodině si totiž hosté své vedení zkušeně pohlídali.

Gól: 74. Severa. Rozhodčí: Broskevič. ŽK: 1:1. Diváci: 300. Poločas: 0:0. Velká Bíteš: M. Pelán – Kuldan, Bartoš, Hošek (68. Knos), Mrňa (58. Svoboda) – Merdita, Špánek, Sznapka, P. Loup (83. T. Loup), Sznapka (83. Mikeš) – Novotný. Stará Říše: Jícha – Chramosta (87. Šácha), Hekerle, Heide, Svoboda, Vacek (58. Pokorný), Nehyba, Švarc (77. Kříž), Cipruš, Šmíd, Severa. Nejlepší hráči: M. Pelán – Severa, Hekerle.