BYSTŘICE N. P. – JIHLAVA B 0:6

Domácí nevstoupili do utkání proti jednomu z favoritů soutěže dobře. Hned ve čtvrté minutě se po standardní situaci prosadil na přední tyči zakončující Křišťál – 0:1. V 11. minutě to bylo už o dvě branky, po pěkné kombinaci mířil přesně Koubek. Tři minuty před půlí bylo prakticky po zápase, výbornou souhru hostů zúročil Svoboda – 0:3. Úvodní čtvrthodinu druhé půle byla hra vyrovnaná, v 61. minutě však přidal další branku Jihlavy Kolčava a od tohoto okamžiku se hra Bystřice rozsypala. Rezek a podruhé Kolčava tak stanovili konečné skóre na tenisových 0:6.

Góly: 4. Křišťál, 11. Koubek, 42. Svoboda, 61. a 71. Kolčava, 63. Rezek. Rozhodčí: Zapletal. ŽK: 0:0. Diváci: 185. Poločas: 0:3. Bystřice n. P.: Petr – Vařejka, Sedláček, Svoboda (46. Šponar), Zítka – Čech (69. D. Buršík), Adamec, Padrtka, Mazel (30. Feifer) – Sklenář, Prášil. Jihlava B: Lancman – Trajkovič, Svoboda, Beltran, Křišťál, Šteffl (53. Pavlas), Lát (51. Sargsyan), Rezek (77. Koloušek), Kolčava, Koubek, Fofana. Nejlepší hráči: Rezek, Koubek, Fofana.