Dvakrát prohrávali, poté vedli, nakonec se ale z Brna vraceli po remíze 3:3 se ziskem jednoho bodu. „Když vezmu v potaz, že jsme během týdne sehráli tři zápasy, v jednom z nich navíc poločas v oslabení, musím být s remízou spokojený. Přesto mám pocit, že jsme v Brně mohli uhrát i více,“ řekl trenér Bíteše Marek Zúbek.

Zajímavostí sobotního zápasu byl fakt, že své těsné vedení ani jeden z týmů pokaždé nedokázal déle udržet, „Nic bych v tom nehledal, byla to náhoda, jen shoda okolností,“ domníval se.

Z toho, že se Velká Bíteš od neděle vyhřívá na čele tabulky, nechtěl její lodivod dělat velkou vědu. „To ani nesmíme. Musíme dál pokračovat v těch výkonech, které předvádíme. Samozřejmě to ale je příjemné, kouká se na to pěkně. Pořád jsme však teprve ve třetině ročníku. Jak už jsem říkal na začátku sezony, divize je nesmírně vyrovnaná,“ zdůraznil Zúbek.

Bod vybojovali v sedmém kole také fotbalisté Bystřice. Byť hráli v domácím prostředí, tentokrát jej proti Havlíčkovu Brodu brali všemi deseti. „Měli jsme velké problémy se sestavou, do níž museli naskočit i hráči z dorostu a béčka,“ vysvětloval kouč Bystřice Oldřich Veselý.

Na hřišti to ale příliš vidět nebylo. „Po celých devadesát minut jsme s Brodem dokázali držet krok. Kromě jediné nebezpečné hlavičky Žily v první půli, která šla vysoko nad, hosté nic neměli. Hrálo se bez šancí, obě obrany se pohybovaly hodně vysoko,“ zdůvodnil bezgólovou remízu.

Výkon svých oveček ocenil. „Musím kluky pochválit. Měl jsem z toho trošku obavy, ale dopadlo to dobře. Mít kompletní mančaft, jsem přesvědčený, že bychom brali tři body,“ dodal Veselý.


Načítám tabulku ...