BYSTŘICE – V. BÍTEŠ 1:3

Do domácí divizní premiéry vstoupili fotbalisté Bystřice hodně nervózně, což hráči Velké Bíteše potrestali ve 22. minutě vedoucí brankou. U rychlého přečíslení tři na dva stál na konci Rozum a nekompromisně zakončil – 0:1.

Bystřici pak podržel při sólu hostů gólman Petr, stejnou příležitost na druhé straně ale vychytal Feiferovi Pelán. Do druhého dějství nastoupili domácí s elánem a po třech minutách Sodomka vyrovnal – 1:1.

Jenže hned po rozehrávce přišla kolmá nahrávka mezi stopery domácích a Rozum poslal hosty opět do vedení. V 66. minutě hry přišel nejhezčí okamžik zápasu, když Kuldan nůžkami přidal třetí branku zápasu – 1:3.

Poté se hrálo nahoru dolů, k vidění byla spousta šancí na obou stranách, ale další branku už diváci neviděli.

Góly: 48. Sodomka – 22. a 49. Rozum, 66. Kuldan. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:1. Diváci: 170. Poločas: 0:1. Bystřice n. P.: Petr – Vařejka, Sedláček, Šponar, Zítka (67. Čech) – Feifer (82. D. Buršík), Sklenář, Padrtka, Mazel – Adamec, Sodomka. Velká Bíteš: M. Pelán – Kuldan, Bartoš, Kerber, Hošek – Merdita, Ondrák (46. T. Loup), P. Loup, Novotný (83. Mikeš) – Pořízek (89. Sodomka), Rozum (67. Knos). Nejlepší hráči: Sedláček – Rozum, Kuldan.