V sedmém kole dojde na souboj prvního celku aktuální tabulky se třetím. Na půdě lídra z Bohunic v sobotu od 10.15 vyběhnou fotbalisté Žďáru nad Sázavou.

A už se třemi navrátilci do sestavy. „Trest za vyloučení už Sodomkovi, Vitáskovi a Severovi skončil. Kluci, kteří je při vítězném utkání proti Tasovicím zaskočili, však zahráli výborně. Budu tak mít příjemné starosti,“ lebedil si kouč FC Žďas Václav Pohanka.

Formu jako hrom má zkraje nového ročníku MSFL útočník Velkého Meziříčí Mirek Malata (v červeném). Za sedm kol nastřílel šest branek a vládne střelcům soutěže.
Ostrava volá. Potvrdí fotbalisté Velkého Meziříčí ve Vítkovicích roli favorita?

Na hřišti brněnského celku by chtěl bodovat. „Co jsem měl možnost vidět, jsou Bohunice až neuvěřitelně efektivní. Musíme tak vyjít především z kvalitní defenzivy,“ předestřel Pohanka.

V sobotu odpoledne pak dojde na dva krajské souboje celků z Vysočiny. Od 15.00 vyzve Humpolec juniorku FC Vysočina, o půlhodinu později pak Ždírec nad Doubravou narazí na Starou Říši. Ta stále čeká na premiérovou výhru v letošním ročníku.

V neděli dopoledne se od 10.15 pokusí fotbalisté poslední Bystřice nad Pernštejnem zaskočit favorizovaný Lanžhot. „Nemáme co ztratit, body bychom měli získávat v jiných zápasech. To ale neznamená, že bychom chtěli cokoliv vypustit,“ zdůraznil trenér Bystřice Oldřich Veselý.

Obhájit mistrovský titul. To je jednoznačný cíl, s nímž vstupují do nového ročníku extraligoví stolní tenisté Havlíčkova Brodu. Podaří se jim to?
OBRAZEM: Další výzva. Tenisté HB Ostrov vyráží za obhajobou mistrovského titulu

Odpoledne od 16.00 pak Havlíčkův Brod doma přivítá dalšího z top týmů čtvrté nejvyšší soutěže. „Start Brno má výborný mančaft, nám by ale takový tým mohl sedět,“ přemítal kormidelník Slovanu Jindřich Adamec.

Jeho ovečkám se zatím v této sezoně nedaří podle představ. „Neustále, z různých důvodů, točíme sestavu. Pokud bychom ji měli ustálenou, určitě by se to na našich výsledcích pozitivně projevilo. Ale marodi už se postupně vrací,“ dodal.

MS DIVIZE D - 7. KOLO
SOBOTA: Bohunice – ŽĎÁR N. S., Břeclav – VELKÁ BÍTEŠ (oba 10.15), HUMPOLEC – JIHLAVA B (15.00), ŽDÍREC N. D. – STARÁ ŘÍŠE (15.30).
NEDĚLE: Lanžhot – BYSTŘICE N. P. (10.15), Tasovice – SPEŘICE (15.30), HAVLÍČKŮV BROD – Start Brno (16.00).


Načítám tabulku ...