Opět do tří dnů je rozložen program desátého kola letošního ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy. Všechny tři kluby z Vysočiny budou tentokrát hostovat na stadionech svých soupeřů.

Už v pátek večer se jako první představí Velké Meziříčí, které čeká náročné utkání na půdě druhé Kroměříže.

V devátém kole tohoto ročníku moravskoslezské divize D slavili fotbalisté Bystřice (v červeném) i Ždírce (ve žlutém) zisk tří bodů za nejtěsnější výhry 1:0.
Bystřice chytila pořádnou fazónu, první body konečně oslavili fotbalisté Ždírce

Nesmírně důležitý zápas čeká v sobotu na fotbalisty Nového Města na Moravě. Ty v tabulce od jejich nejbližšího soupeře, předposledních Otrokovic, dělí jen tři body. „Všichni dobře víme, jak moc bychom zde potřebovali bodovat,“ neskrýval kapitán a hrající asistent Vrchoviny Lukáš Michal.

Současně přiznal, že o Otrokovicích toho příliš neví. „Letos jsem je ještě neviděl, podíváme se na ně až v průběhu tohoto týdne,“ sdělil.

Překvapením skončil sobotní zápas mezi fotbalisty HFK Třebíč (v červeném) a hostujícím Bedřichovem (v modrožlutém). Celek z Jihlavska zvítězil vysoko 3:0.
Bedřichov se dočkal, bezradní fotbalisté HFK Třebíč mu úlohu výrazně usnadnili

Jeho tým vyšel v posledních čtyřech kolech naprázdno. „Nehrajeme zle, jenže nejsme efektivní. Venku se nám letos daří více, snad to potvrdíme také při sobotním utkání,“ vyslovil své přání Michal.

Také juniorku FC Vysočina čeká brzké vstávání. V neděli dopoledne se postaví do cesty vedoucí rezervě Baníku.

Program 10. kola MSFL
PÁTEK: Hlučín – Znojmo, Kroměříž – VELKÉ MEZIŘÍČÍ (oba 18.00).
SOBOTA: Frýdek-Místek – Uničov, Otrokovice – NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ (oba 10.15), Rosice – Dolní Benešov, Uherský Brod – Zlín B (oba 15.00).
NEDĚLE: Ostrava B – JIHLAVA B (10.00), Olomouc B – Blansko, Slovácko B – Vratimov (oba 10.15).


Načítám tabulku …