Středeční předehrávka závěrečného 33. kola třetí ligy přinesla poměrně bezstarostnou podívanou, v níž se oboustranně bylo na co dívat. Domácí celek začal s chutí a po několika nadějných příležitostech se dočkal vedení krátce po uplynutí úvodní dvacetiminutovky.

Odražený balon se po rychlém brejku na velkém čtverci dostal na nohu Sytaře. Ten nezpanikařil, míč si připravil na pravačku a ostrou ranou překonal bezmocného gólmana Uničova - 1:0.

Už o osm minut později však bylo srovnáno. Fotbalisté Uničova zahrávali rohový kop, který se snesl na hlavu Komendy, jenž skóroval přesně za zadní tyč branky Doležala - 1:1.

Atraktivní podívaná pokračovala rovněž po změně stran. Hra se přelévala ze strany na stranu a obě mužstva měla nadějné možnosti na to, aby výsledek překlopila na svoji stranu.

Dres fotbalistů Velkého Meziříčí (v červeném) už nebudou v příštím třetiligovém ročníku oblékat krajní obránce Pavlík a středopolař Urbánek. Nejistý je osud gólmana Koláře.
Kádr fotbalistů Velkého Meziříčí jistě opustí dva hráči. Přijdou také o gólmana?

Rozhodnutí padlo dvacet minut před koncem. Matulka upláchl obraně hostů, už se zdálo, že samostatnou akci překombinoval, ale poté šikovným obloučkem překonal gólmana hostů - 2:1.

Závěrečný tlak celku z Hané už k ničemu nevedl, tři body tak zůstaly na Vysočině. Trenér Nového Města Pavel Procházka, jenž po jediné sezoně u týmu končí, tak prožil vydařenou rozlučku. „Naše výsledky nebyly ideální, je pro to logické, že se vedení klubu rozhodlo pro změnu," potvrdil svůj konec u týmu Procházka.

Rozhovor s ním, ale také informace o změnách, které se ve Vrchovině aktuálně dějí, přinese čtenářům Deník v závěru týdne.

MSFL - 33. KOLO
NOVÉ MĚSTO - UNIČOV 2:1
Góly: 22. Sytař, 70. Matulka - 30. Komenda. Rozhodčí: Soukal. ŽK: 2:2. Diváci: 210. Poločas: 1:1. Nové Město na Moravě: Doležal - Černý, Vícha (83. Hekerle), Batelka, Trojánek - Svoboda (55. Bača), Michal, Sytař, Partl (90. Hlaváč), Novotný - Matulka.


Načítám tabulku ...