HLUČÍN - NOVÉ MĚSTO 0:2

Hosté vyběhli k utkání s výrazně pozměněnou sestavou, možná i proto jim v úvodní půlhodině vázla kombinace. Ve 25. minutě je za pasivitu mohl potrestat na přední tyči volný Kraut, ale mířil mimo branku Šmídy. Nové Město bylo produktivnější, deset minut před půlí centroval Zbytovský, Duda sklepl míč pro Dubu, který halfvolejem poslal balon pod břevno domácí svatyně – 0:1.

Po změně stran hosté spoléhali na brejky a krátce po hodině hry definitivně rozhodli. Zbytovský rychle rozehrál balon na volného Dubu, který našel rychlonohého Chloupka. Jeho střelu gólman pouze vyrazil před sebe a Duba byl při dorážce přesný – 0:2. Hráči Hlučína se poté snažili o vyrovnání, ale jedinou vážnější příležitost jim zmařil obránce Smetana.

Góly: 35. a 62. Duba. Rozhodčí: Popelák. ŽK: 2:4. Diváci: 116. Poločas: 0:1. Hlučín: Kolenko – Heiník, Žižka (68. R. Dostál), Krejčí (68. Jančík), Opatřil, T. Dostál, Hudeczek, Štefek, Vengřinek (77. Dolba), Volf, Kraut (74. Gros). SFK Nové Město: Šmída – Vašíček, Vícha, Duba, Smetana – Matulka (78. Švanda), Donkor (63. Wolker), Zbytovský (85. M. Skalník), K. Skalník, Chloupek (69. Svoboda) – Duba (90. Zambe). Nejlepší hráči: Žižka - Duba, K. Skalník.