První anglický týden má na programu Moravskoslezská fotbalová liga. Ve středečním vloženém 17. kole se samozřejmě představí také trojlístek klubů z Vysočiny.

V pořadí druhé letošní krajské derby uvidí v Jihlavě Na Stoupách. Fotbalisté Velkého Meziříčí tam dorazí po dvou výhrách v řadě v dobrém rozpoložení. „Dostali jsme se do relativně klidného středu tabulky. To ale neznamená, že můžeme cokoliv podcenit,“ varoval kouč Meziříčí Jan Šimáček.

Výhry proti Slovácku B a na půdě Otrokovic navíc jeho celek vydřel v nastaveném čase. „Nezlobil bych se, pokud by to pokračovalo také v dalších zápasech,“ usmíval se před duelem s Jihlavou B.

Na výkonech, ale především výsledcích Velmezu, se negativně neprojevují ani absence některých opor. „Do sestavy naskočili Karmazín se Syslem a šanci chytili za pačesy. Jsem s nimi spokojený, proto nemám důvod sestavu, ale také taktiku hry, jakkoliv měnit. Chceme bodovat rovněž v Jihlavě,“ potvrdil Šimáček.

Fotbalisté Nového Města na Moravě si v pátek notně zvedli sebevědomí výhrou 2:0 na půdě trápícího se Znojma. Ve středu na to budou chtít doma navázat proti Blansku. „Hráli jsme proti nim už v přípravě, kdy zápas skončil remízou. Čekám, že to bude podobné utkání, hodně bojovné,“ naznačil uzdravený útočník Vrchoviny Tomáš Duba.

Pro něj bude mít duel speciální příchuť. Před rokem byl totiž v kádru tehdejšího druholigového nováčka na testech. „Na našem menším hřišti by mohlo mít Blansko problémy. Věřím, že toho využijeme k zisku tří bodů. V téhle soutěži se dá hrát s každým,“ zdůraznil.

Program vloženého 17. kola MSFL
STŘEDA: Znojmo – Frýdek-Místek, JIHLAVA B – VELKÉ MEZIŘÍČÍ (oba 16.00), Ostrava B – Uherský Brod (16.30), Vratimov – Uničov, Slovácko B – Otrokovice, Rosice – Olomouc B, Zlín B – Hlučín, Dolní Benešov – Kroměříž, NOVÉ MĚSTO B – Blansko (vše 17.00).


Načítám tabulku …