VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 0:1

Na hřišti posledního celku tabulky začalo Velké Meziříčí aktivně. Po několika náznacích příležitostí gólově udeřilo v 19. minutě, Simr našel volného Smejkala, který svoji střelu zakroutil na zadní tyč domácí svatyně – 0:1. Přesně po půlhodině hry pěkně nacentroval Demeter a následná Simrova hlavička zatřásla břevnem branky Valašského Meziříčí. Z následné dorážky pak Šuta pro změnu nastřelil tyč. Tři minuty před půlí se v dobré příležitosti zjevil domácí Dekleva, ale Kruba byl na místě. Druhý poločas už mnoho pohledného nenabídl. V 50. minutě postupoval sám na branku Žilinský, naštěstí pro hosty jeho zakončení připomínalo malou domů. A jelikož přesně pak nemířili ani Simr s Komínkem, skončilo utkání nejtěsnější výhrou hostujícího souboru.

Gól: 19. Smejkal. Rozhodčí: Popelák. ŽK: 1:1. Diváci: 106. Poločas: 0:1. Valašské Meziříčí: Pobořil – Kundrát (73. Vozák), Matyáš, Kocián, Žilinský, Pop (55. Furmánek), Fojtík, Bartozel, Vrána, Palo (54. Kadla), Dekleva. Velké Meziříčí: Kruba – Kriegsmann, Komínek, Mucha, Bouček – Dolejš, Šuta, Smejkal, P. Pokorný (69. Berka), Demeter (89. Dufek) – Simr. Nejlepší hráči: Dekleva - Komínek, Smejkal.