BLANSKO - NOVÉ MĚSTO 2:1
Hráči Vrchoviny začali dobře a v úvodní půlhodině byli lepším týmem. „Z naší strany to byla určitě povedená příprava. Podle mého jsme byli v úvodní pasáži lepší, ale zahazovali jsme naše šance. Hlavně Švanda s Dočekalem domácím neustále hrozili,“ těšilo kouče Nového Města Richarda Zemana.

Zaslouženého vedení se celek z Vysočiny dočkal přesně po půlhodině hry. Dočekal využil chyby domácích v rozehrávce a poslal Nové Město do vedení, jenomže to jakoby hosty až příliš uklidnilo. „Hned po rozehrávce jsme zaváhali a Blansko mohlo vyrovnat. Varování nám nestačilo, za další dvě minuty Duda na stoperu zbytečně kličkoval a náš útočník Duba, který je na testech v Blansku, toho využil. Jeho zakončení pak Přerovský přetavil ve vyrovnávací branku,“ štvalo trenéra Vrchoviny.

Do druhé půle domácí nasadili čerstvou jedenáctku, která byla mnohem běhavější. „Mně to tak určitě přišlo,“ všiml si Zeman a pokračoval. „Nám už v závěru došly síly, navíc jsme sestavu trošku prostřídali. Pár minut před koncem pak domácí po centru vstřelili vítěznou branku.“

Góly: 34. Přerovský, 84. Tulaydan - 30. Dočekal. Poločas: 1:1. Nové Město na Moravě: Šmída – Vašíček, Vícha, Batelka, Bača – Duda, Michal - Švanda (78. Dobrovolný), Šteffl (74. Veselý), M. Skalník (63. Starý) - Dočekal.