Smejkal viděl několik nedostatků. „Chyběla nám aktivita, jakýkoliv pohyb bez míče. Výsledek sice vypadá dobře, ale to je tak všechno,“ řekl po výhře, kterou zařídili elitní kanonýři jeho týmu.

Tři góly dal ostrostřelec Pavel Simr a dvěma zásahy na něj navázal Antonín Plichta.

Optimisticky nemluvil ani velkobítešský lodivod Marek Zúbek. „První poločas byl z naší strany slušný, pak už to bylo horší, odhalilo mi to několik nedostatků včetně toho, že nám chybí větší odvaha směrem dopředu, což se týkalo obou poločasů,“ podotkl.

V dresu Velké Bíteše se představily i dvě zimní posily, které dorazily právě ze sousedního města. V obraně hrál stoper Patrik Mucha, na pravém kraji záložní řady operoval Jaroslav Dufek. „Určitě ukazují, že jsou pro náš tým platní. Ať už jde o přístup, zkušenosti a kvality,“ řekl Zúbek, který svému týmu ordinuje nový herní systém se třemi obránci. „Máme tři kvalitní stopery a je tím pádem škoda toho nevyužít,“ vysvětluje.

V týmu má také exotickou posilu v podobě Japonce Aoiho. „Jde o zajímavého hráče, který nás přesvědčil, že bychom ho měli angažovat,“ dodal Zúbek.