OTROKOVICE - NOVÉ MĚSTO 4:0

V první půli sobotního dopoledního duelu byli o něco aktivnější hráči Nového Města, ale v největší příležitosti Vopršal v sólovém nájezdu zakončení prováhal. Branky začaly padat až po změně stran. V 53. minutě Otrokovice předvedly ukázkovou kombinaci, na jejímž konci byl zakončující Hladík – 1:0. Za dalších dvanáct minut bylo s hosty ještě hůř, to totiž zvýšil po zaváhání gólmana Šmídy na rozdíl dvou branek Buchlovský.

V 72. minutě musel za záchranou brzdu zatáhnout stoper Vícha a po červené kartě se poroučel předčasně pod sprchy.

Domácí mohli definitivně rozhodnout v 79. minutě, ale jeden z jejich hráčů v tisíciprocentní tutovce před Šmídou selhal. O pět minut později už ale Otrokovice mohly slavit, Vrchovina zahrávala standardku, po ní následoval rychlý brejk domácích a Kiška měl před prázdnou brankou jednoduchou pozici – 3:0.

Poslední hřebíček do rakve pak celku z Vysočiny zatloukl tři minuty před závěrečným hvizdem Hladík, když z bezprostřední blízkosti propálil gólmana Šmídu.

Góly: 53. Hladík, 65. Buchlovský, 84. Kiška, 87. Hladík. Rozhodčí: Dorušák. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (72. Vícha). Diváci: 137. Poločas: 0:0. Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Koňařík (35. Kutáč), Jasenský, Bahounek (86. Telnar), Hladík, Kiška, Buchlovský, Mlýnek (64. Vašulka), Přikryl. SFK Nové Město: Šmída – Batelka, Vícha, Duda (46. M. Skalník), Bača – Svoboda, Michal (82. Švanda), Zbytovský, Vopršal (68. Wolker), Matulka – Duba. Nejlepší hráči: Hladík, Jasenský, Kiška.