A žádná velká sláva to tedy nebyla. Nejhůře dopadla juniorka FC Vysočina, která se z Uničova vrátila s výpraskem 0:8. Fotbalisté Velkého Meziříčí bojovali statečně, ale v Petřkovicích přesto prohráli 0:1. Díky zásahu Josefa Švandy bodovalo alespoň Nové Město, které remizovalo v Hučíně 1:1.

PETŘKOVICE – V. MEZIŘÍČÍ 1:0
Gól: 59. Moučka. Rozhodčí: Kostelník. ŽK: 1:3. Diváci: 157. Poločas: 0:0. Velké Meziříčí: Kolář – Kriegsmann, Komínek, Mucha, Bouček (71. Partl) – Demeter, Šuta (88. Sysel), Mezlík (64. Malata), Nedvěd, Pavlík – Plichta.

HLUČÍN – NOVÉ MĚSTO 1:1
Góly: 62. Kraut – 78. J. Švanda. Rozhodčí: Silný. ŽK: 3:3. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Nové Město: Šmída – Vašíček (69. Chloupek), Hekerle, Vícha, Smetana – Šteffl, Michal (83. Feik), Holman (73. Skalník), Duda, J. Švanda – Tulajdan (90. T. Švanda).

UNIČOV – JIHLAVA B 8:0
Góly: 3., 55. a 64. Ambrozek (první a třetí z PK), 29. a 33. Komenda, 75. Krč, 79. Vybíral, 82. Kamas. Rozhodčí: Kotala. Bez ŽK. Diváci: 205. Poločas 3:0. Jihlava B: Jágrik – Mikuška, Vraspír (46. Pavlas), Kolčava, Havlín, Růžička, Čermák (68. Došek), Chok (46. Matulka), Lát, Trnka (74. Blokeš), Vošmera.

Další výsledky 16. kola: Ostrava B – Olomouc B 2:2, Rosice – Dolní Benešov 2:0, Zlín B – Vyškov 2:2, Frýdek-Místek – Kroměříž 1:2, Uherský Brod – Slovácko B 0:0, utkání Znojmo – Otrokovice skončilo po naší uzávěrce.

 1. Hlučín 6 4 2 0 9:2 14
 2. Vyškov 6 4 1 1 15:9 13
 3. Rosice 6 4 1 1 12:6 13
 4. Frýdek-Místek 6 4 0 2 15:8 12
 5. Slovácko B 6 2 4 0 7:3 10
 6. Uničov 6 3 0 3 20:10 9
 7. Kroměříž 6 2 3 1 7:9 9
 8. Petřkovice 6 3 0 3 4:9 9