Jako první fotbalisté Velkého Meziříčí. Ti v sobotu od 10.15 přivítají Frýdek-Místek. „Frýdek má v tabulce jen o tři body méně než my, je to souboj o šest bodů. Důležitost zápasu je jasná, chceme se výhrou odrazit k lepšímu středu tabulky. Nemáme na co čekat,“ sdělil kouč Velmezu Jan Šimáček.

Radost mu dělá to, že postupně začínají trénovat marodi a vrací se do kádru. „Už by měl nastoupit stoper Komínek, uvidíme jak záložník Dolejš. Na tréninky chodí, záležet bude na jeho pocitu,“ popisoval.

Soupeře nehodlá podcenit. „Informace jsem si získával. Vím, že ve Frýdku proběhla přes léto spousta změn, budují nový mančaft. Z osmi bodů jich šest získali venku, to o něčem svědčí,“ zdůraznil Šimáček.

Juniorka Jihlavy přivítá v nedělním dopoledni Rosice. Až od 15.30 pak přivítají fotbalisté Nového Města na Moravě rezervu Slovácka. „Čeká nás další obtížný soupeř s výborně nacvičeným herním systémem,“ prozradil trenér Vrchoviny Pavel Procházka.

Po třech porážkách v řadě už potřebují jeho ovečky body jako sůl. „Bude to ohromně těžké utkání. Musíme zahrát tak, abychom se vyvarovali individuálních chyb a podařilo se nám v koncovce protrhnout smůlu. Kluci se snaží, ale občas nám schází kvalita a někdy také kus toho sportovního štěstí,“ neskrýval Procházka.

Program 9. kola MSFL
PÁTEK: Ostrava B – Vratimov (16.00).
SOBOTA: VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Frýdek-Místek (10.15), Dolní Benešov – Znojmo, Blansko – Uherský Brod (oba 15.30), Kroměříž – Hlučín (16.00).
NEDĚLE: Uničov – Olomouc B, JIHLAVA B – Rosice (oba 10.15), Zlín B – Otrokovice (10.30), NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ – Slovácko B (15.30).


Načítám tabulku ...