VELKÉ MEZIŘÍČÍ – SLOVÁCKO B 0:1

Hodně smolný zápas sehráli v předehrávce 17. kola fotbalisté Velkého Meziříčí. Proti rezervě prvoligového Slovácka mohli jít už po dvou minutách do vedení, jenže Dufek jen orazítkoval břevno svatyně hostů. Hosté byli produktivnější, v 6. minutě se odražený balon dostal na nohu Krejčíka, který svoji střelu otřel o tyč branky Kruby – 0:1. Domácí svého soupeře zatlačili, ve 27. minutě pěkně prošel středem hřiště Šuta, ale levačkou svatyni hostů těsně minul. Po změně stran se hrálo prakticky pouze na jednu branku, na hře domácího souboru se však výrazně projevovala absence tvořivých záložníků Dolejše s Demeterem. Osm minut před koncem ze strany nebezpečně vypálil obránce Kriegsmann, jenže gólman Porcal byl na místě. V závěru už to byla od domácích křeč, tři body tak putovaly na Slovácko.

Gól: 6. Krejčík. Rozhodčí: Černý. ŽK: 0:1. Diváci: 389. Poločas: 0:1. Velké Meziříčí: Kruba – Krejčí (65. Kotoun), Šimáček (59. Simr), Komínek, Kriegsmann – Dufek (63. Pavlík), Řezáč (74. Crkal), Šuta, Mezlík, Bouček – Plichta. Slovácko B: Porcal – Řihák, Jamný, Miklík, Olšanský, Baran, Pernica, Krejčík, Janša (63. Řehola), Pek (74. Leskovjan), Hladký. Nejlepší hráči: Šuta – Porcal, Krejčík.