Zdroj: Takto inkasovali fotbalisté Velkého Meziříčí (v červeném) vyrovnávací trefu v souboji s béčkem Slová

Domácí hráli od 26. minuty bez vyloučeného stopera Tomáše Mrni, mladý celek z Uherského Hradiště ale z převahy vytěžil jen vyrovnávací branku Davida Kratochvíly. Další velké šance hosté neproměnili, záložník Velecký navíc za bezbrankového stavu zahodil i pokutový kop! „Bohužel ve Velkém Meziříčí jsme dva body ztratili,“ povzdechl si asistent trenéra Slovácka B Darko Šuškavčevič.

První zásadní moment zápasu přišel ve 26. minutě, kdy domácí obránce Mrňa zastavil v šestnáctce unikajícího Koryčana a po zásluze byl vyloučen. Hosté navíc zahrávali pokutový kop, gólman Lacman ale penaltu Veleckého bravurně kryl.

Velké Meziříčí se dál spíše bránilo, přesto šlo v závěru prvního poločasu do nečekaného vedení. Po dlouhém nákopu a dohrané standardní situace se prosadil Puža - 1:0.

Tým z Uherského Hradiště protivníka z Vysočiny dál mačkal, z převahy ale vytěžil jen gól Kratochvíly na 1:1.

Hosté mohli výsledek ve druhém poločase otočit, ale Šlechta, Mitrevski ani Koryčam proti skvělému brankáři Lacmanovi neuspěli.

MSFL - 27. KOLO
FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ – 1. FC SLOVÁCKO B 1:1 (1:0)
Branky: 39. Martin Puža - 63. David Kratochvíla. Rozhodčí: Ehrenberger - Slabý, Řezníček (J. Svoboda). Červená karta: 26. Tomáš Mrňa (Velké Meziříčí). Žluté karty: Plichta – Kočí, Merdovič. Diváci: 381. Velké Meziříčí: Lancman – Hron, Puža, Bouček, Dolejš (90. Lokvenc), Šuta (46. Havlík), Franěk (84. Malata), Partl (74. Karmazín), Plichta, Mrňa, Sysel. Slovácko B: Borek – Bartoš, Onuoha, Merdovič, Stropsa – Yohanna (25. Koryčan), Kudela, Kočí (63. Kozel), Velecký (63. Aldin), Mitrevski (63. Šlechta) - Kratochvíla.