VELKÉ MEZIŘÍČÍ – ROSICE 2:2

Oba týmy předváděly od úvodního hvizdu bojovný, ale především útočný fotbal, takže se čtyři stovky diváků rozhodně nenudily. V 16. minutě pronikl do vápna Rosic Demeter, před brankou našel Simra, jehož zakončení obrana hostů zablokovala. Míč se ale dostal na nohu Plichty, který jej dostal do sítě – 1:0. Krátce před uplynutím půlhodiny hry bylo vyrovnáno, po rohovém kopu Koláčného se dostal k zakončení Kršák a z pětadvaceti metrů se trefil do horního rohu svatyně Velkého Meziříčí. Prakticky vzápětí Simr přistrčil balon k Šutovi, jehož střela orazítkovala tyčku branky hostů.

Úvod druhé půle patři Rosicím, které si vypracovaly několik nebezpečných situací, Kruba ale všechny vyřešil. V 68. minutě tak šli do vedení opět hráči Meziříčí, Dolejš našel centrem volného Plichtu, na jehož hlavičku byl gólman Zádrapa krátký – 2:1. Cennou výhru ovšem domácí celek neudržel, čtyři minuty před koncem skončil odkop Komínka u nohou Minárčika, který bombou propálil vše, co před ním stálo – 2:2.

Góly: 16. a 68. Plichta – 28. Kršák, 86. Minárčik. Rozhodčí: Silný. ŽK: 0:3. Diváci: 395. Poločas: 1:1. Velké Meziříčí: Kruba – Kriegsmann, Šimáček, Komínek, Pavlík (26. Sysel) – Dolejš, Šuta, Puža, Demeter – Plichta, Simr. Rosice: Zádrapa – Zezula, Minárčik, Kršák (82. Moučka), Koláčný (79. Kugler), Novák, Černý, Malata (73. Kirschner), Selinger (73. Nedvěd), Drbal, Trtílek (65. Pazourek). Nejlepší hráči: Plichta, Šuta – Koláčný.