ZLÍN B - NOVÉ MĚSTO 0:1

Nedělní dopolední utkání, které se odehrálo na hřišti v Luhačovicích, začali lépe fotbalisté hostující Vrchoviny. Hned v úvodní minutě nebezpečně hlavičkoval Batelka, ale gólman Šiška jeho pokus zlikvidoval. Ve 13. minutě zahrával rohový kop Michal, na nějž nejvýše vyskočil stoper Vícha a hlavou na první tyči poslal svůj celek do vedení – 0:1.

Za další dvě minuty ještě nebezpečně střílel Zbytovský, poté se už hra vyrovnala. Ve 28. minutě domácí zahrozili nebezpečným centrem, ale Šmída byl na místě. Chvíli před půlí mělo béčko Zlína obrovskou příležitost, za již překonaného Šmídu však na brankové čáře obětavě zasáhl Batelka. Po změně stran si rezerva Zlína vytvořila značnou převahu, hosté se k útočné činnosti dostávali jen sporadicky.

Před brankou Nového Města bylo k vidění několik závarů, které ale hosté se štěstím ustáli. Největší příležitost k vyrovnání měl domácí soubor v 80. minutě, kdy jeden z jeho hráčů z voleje napálil břevno svatyně hostů a Šmída pak balon se štěstím uklidil do své náruče.

Gól: 13. Vícha. Rozhodčí: Vostrejž. ŽK: 2:2. Diváci: 145. Poločas: 0:1. Zlín B: J. Šiška – Červenka (85. Kaláb), Bačo, Štěpánek (79. P. Šiška), Tkadlec, Slaměna, Váňa (67. Mlýnek), Gettler (85. Košák), Cedidla, Kolář, Pafka (79. Gerža). SFK Nové Město: Šmída – Batelka, Vícha (67. Chloupek), Smetana, Svoboda (88. Vašíček) – Švanda, Michal (80. M. Skalník), Wolker (75. Duda), Zbytovský, K. Skalník – Duba (90. Dobrovolný). Nejlepší hráči: Slaměna - Šmída, K. Skalník.