Vstup do zápasu měl celek z města pod nejvyšším dálničním mostem v republice excelentní. Už po pár minutách hry je dostal do vedení Dolejš, který využil špatnou malou domů hostů.

Po změně stran domácí dlouho drželi těsný náskok. Jenže čtvrthodinu před koncem se po zaváhání domácí obrany prosadil Pernica a všechno směřovalo k remíze.

Ve čtvrté minutě nastaveného času ovšem Mucha z poslední standardky rozhodl o tom, že tři body zůstanou doma. Fotbalisté Velkého Meziříčí se tak na třetí pokus v této sezoně dočkali před vlastními fanoušky vítězství.

„Konečně jsme jednou poznali, jaké to je, když vyhrajeme v utkání, v němž jsme nebyli lepší. Juniorka Slovácka byla letos nejlepším protivníkem,“ sdělil kouč Meziříčí Jan Šimáček.

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – SLOVÁCKO B 2:1
Góly: 8. Dolejš, 90.+4. Mucha – 74. Pernica. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:0. Diváci: 295. Poločas: 1:0. Velké Meziříčí: Kolář – Puža (89. Sysel), Komínek, Mucha, Vašíček – Dolejš (58. Mezlík), Šuta (83. Pavlík), Demeter, Karmazín, Nedvěd – Plichta.