A ta bude mít po dvou předchozích prohrách proti béčku ligového Zlína od 10.15 co napravovat. „Dobře víme, že nás proti Zlínu a za týden na Vrchovině čekají důležité zápasy směrem k záchraně ve třetí lize. Potřebujeme je zvládnout,“ burcoval kouč rezervy FC Vysočina Michal Veselý.

Potřetí na jaře mimo domácí prostředí, byť poprvé oficiálně, se představí fotbalisté Nového Města na Moravě. Po dvou „domácích“ zápasech ve žďárském azylu hrají rovněž dopoledne na hřišti Vratimova.

Trenéři většiny mužstev v divizní skupině D se vesměs shodují, že fotbalisté Velké Bíteše (v modrých dresech) jsou jedním z nejnepříjemnějších celků v soutěži.
Probudí se Velká Bíteš střelecky? Stále na tom pracujeme, prozradil trenér Zúbek

Na podzim se Vrchovině na stadionech soupeřů docela dařilo. „Rádi bychom na to navázali také na jaře. Venku nám to sedí, nemusíme tvořit hru a spoléháme na brejky. Určitě chceme ve Vratimově bodovat,“ sdělil kapitán Nového Města Lukáš Michal.

Jako poslední nastoupí k zápasu 20. kola hráči velkého Meziříčí. S Rosicemi se navzájem dobře znají. „Těžko se můžeme něčím překvapit. Hra Rosic se určitě nezměnila, je to příjemný protivník,“ neskrýval kormidelník Velkého Meziříčí Jan Šimáček.

Na jaře už fotbalisty Humpolce (v pruhovaném) na trenérském můstku povede ligovými soutěžemi protřelý kouč Roman Veselý.
Překvapí také na jaře? Pro fotbalisty Humpolce bude nesmírně důležitý začátek

Jihomoravský celek je rozehranější, protože pro něj jde již o čtvrtý mistrovský zápas. „Zatímco my odehráli jen jeden. Navíc se bude hrát na přírodní trávě, což bude také výhoda pro domácí. Ti už se na ní nějakou dobu připravují, zatímco my byli pořád na umělce,“ připomněl.

Sestava Meziříčí z minulého vítězného utkání proti Znojmu možná dozná drobných změn. „U jednoho hráče visí otazník kvůli drobnému zranění. A nad jedním postem váhám vzhledem ke stylu hry soupeře, který nás čeká,“ prozradil Šimáček.

MSFL - 20. kolo
PÁTEK: Hlučín – Uherský Brod (18.00).
SOBOTA: Otrokovice – Olomouc B, JIHLAVA B – Zlín B, Vratimov – NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ (vše 10.15), Rosice – VELKÉ MEZIŘÍČÍ (15.00).
NEDĚLE: Ostrava B – Kroměříž, Slovácko B – Frýdek-Místek, Znojmo – Uničov (vše 10.15).


Načítám tabulku …