Shodně zítra od 16 hodin vyběhnou ke svým zápasům fotbalisté Nového Města na Moravě i Velkého Meziříčí. Vzhledem k vývoji v tabulce už je nyní každý nadcházející duel pro oba celky důležitý.

Na hřišti patnáctého nováčka z Frýdlantu nad Ostravicí se představí fotbalisté Vrchoviny. Ti na jaře vinou nepříznivého počasí museli odložit už dva domácí duely. „Nemělo by nás to nijak ovlivnit.. Spíše bylo deštivé počasí trošku problémem směrem k tréninkovému proces,“ sdělil trenér Nového Města Lukáš Michal.

Na půdě nováčka by chtěl bodovat. „Je to důležitý zápas, stejně jako dalších šestnáct na jaře,“ usmíval se.

O základní sestavě ještě neměl jasno. „Myslím, že budeme kompletní, ale složení sestavy ještě řešíme. Máme spoustu možností, uvidíme, pro kterou z nich se rozhodneme,“ potvrdil Michal.

Fotbalisté Velkého Meziříčí zavítají na půdu krajně neoblíbeného protivníka. „Na Rosice se nám dlouhodobě nedaří. Nevím čím je to způsobené, ale je to tak,“ říkal už před podzimním vzájemným duelem s jihomoravským mužstvem kouč Velmezu Jan Šimáček.

A podzimní souboj to jen a jen potvrdil. Ačkoliv do něj šli fotbalisté z města pod dálničním městem v dobrém rozpoložení po sérii úspěšných výsledků, přesto Rosicím podlehli 0:3, když všechny tři branky inkasovali už v první půli.

Podobně jako na podzim, i tentokrát by měli být psychicky posílení o poslední důležitou výhru nad Vítkovicemi. „Měla by nás povzbudit, doufám, že tomu tak i bude,“ věřil Šimáček.

MSFL - 25. KOLO
PÁTEK: Znojmo – Zlín B (17.00).
SOBOTA: Frýdlant n. O. – NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ, Blansko – Frýdek-Místek, Kroměříž – Slovácko B, Uherský Brod – Uničov, Rosice – VELKÉ MEZIŘÍČÍ, Hodonín – Hlučín, Vítkovice – Kvítkovice (vše 16.00).
NEDĚLE: Ostrava B – Hranice (10.15).


Načítám tabulku ...