Plánuje radnice zastřešení současného plaveckého areálu nebo dokonce výstavbu nového krytého bazénu? Odpověď na tuto, ale i na mnoho dalších otázek z ankety Žďárského deníku, se dozvíte dnes, a to přímo na velkomeziříčském Náměstí.

Deník se přijede zeptat představitelů radnice přímo do Velkého Meziříčí. Vy můžete být u toho, přijďte v 15 hodin k modrému stanu Deníku. Jednadvacet lidí vyzpovídali redaktoři Žďárské deníku ve Velkém Meziříčí.

Ptali se, co jim ve městě chybí. Dětská hřiště a zase ten bazén „Chybí mi hlavně více dětských hřišť. Ta, která tu jsou, bývají špinavá, rozbitá a nezabezpečená proti psům a kočkám,“ řekla Daniela Požárová.

Podobný názor má i Lenka Fialová. „Určitě je pozitivní, že přibyla nová parkovací místa,“ mluví o svém městě Miroslav Macák. „Naopak bych uvítal, kdyby zde byl ještě krytý bazén. Umístil bych ho například do areálu k novým školám,“ dodal Macák a přidal se do zástupu lidí, kteří by rádi měli v Meziříčí zastřešenou plovárnu.

„Vadí mi hlavně nadměrný ruch z dálnice, který se často nese po celém městě,“ upozornila na letitý problém Pavla Urbánková.

Také o hluku z dálnice D1 bude Deník mluvit s vedením města. Ptát se můžete i vy – v pondělí v 15 hodin na Náměstí ve Velkém Meziříčí při Dni s Deníkem. A pozor! Kdo přijde, bude se moci zapojit do hry o nový automobil Hyundai Santa Fe.