Na nádvoří zámku ve Velkém Meziříčí v neděli 12.9. v 19 hodin vystoupí uskupení ČeVoK (České vokální kvarteto). V případě špatného počasí se koncert přesouvá do Jupiter Clubu. Jak název napovídá, bude nás čekat večer plný českých písní a zjistíte, že ke čtyřem hlasům “a capella”, tedy bez doprovodu, není žádný nástroj potřeba. Jen příležitostně okoření kvartet svůj zpěv o zvuk trumpety nebo klavíru. Uslyšíte také pár anglických hitů a českých lidových písní v úpravě pro vokální soubor.

Letní hrané prohlídky v želivském klášteře
Hrané prohlídky želivským klášterem se bohužel blíží ke konci. Nenechte si ujít

Program na velkomeziříčském zámku bude do jisté míry unikátní. Členy kvarteta Martina Javorského, Anetu Podrackou Bendovou, Helenu Fialovou a Tomáše Krejčího můžete běžně slyšet jako sólisty operních domů, ve filharmoniích nebo jako instrumentalisty renomovaných ansámblů.Program složený pro toto vystoupení bude pro ně, a věříme že i pro diváky, velmi příjemnou "oddychovkou".

Koncert Jakuba Pustiny s Gabrielou Beňačkovou v Obecním domu v Praze
Rodák ze Žďáru zpívá celému světu. Zazpívá i u nás. Přijďte na koncert

Vstupné činí 150 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě. Vstupenky si můžete zakoupit v online předprodeji zde nebo v kanceláři JC za zvýhodněnou cenu.
V případě nepříznivého počasí se koncert odehraje v Jupiter Clubu.


JANA VONDRŮ
České vokální kvarteto