Velikonoční program začíná na velký pátek. Tento den projde průvod v krojích a s hrkáním po Horácké vesničce, bude možné vozit se na koni či zažít Wikiho svět - veselý program pro děti. Sobotní den doprovodí kapela Dobrá pára, která rozezní areál Edenu českými hity. Pro děti budou připravena stanoviště s hrami a aktivitami, bude možné vidět přírodní zdobení kraslic na Statku či prohlédnout si výstavu traktorů.

Tomáš Trojánek má na svém cukrářském kontě i množství velikonočních pokladů. Foto: Tomáš Trojánek
Sladké velikonoční góly fotbalisty. Nad jeho zdobenými perníky přechází zrak

Neděle například nabídne opět hudební doprovod kapely Dobrá pára, koňskou show Štvanci - Mušketýři a M'lady, děti čeká malování na obličej. V pondělí se mohou děti těšit třeba na divadlo i vožení na koni, opět bude možnost svézt se na koni, seznámit se se zdobením kraslic a užít si mnoho dalších aktivit.

Každý den začíná program v deset hodin dopoledne. Aktivity s pevným časovým plánem doplní i celodenní nabídka v podobě králičího hopu, skákacího hradu, chybět nebudou stánkaři. Otevřená bude restaurace i pivnice, všechny expozice i herna pro děti. Návštěvníci se mohou těšit i na zvířátka v Horácké vesnici, aktivity ve skanzenových chaloupkách a množství dalších možností.

Celý podrobný program najdete ZDE.

Na zastávce jako doma. Hlavně si nenechat ujet autobus.
Pohodlně se usaďte do křesla a začtěte do knížky. Tady zpoždění autobusu nevadí

V pátek a pondělí platí základní vstupné 150 korun, snížené 100 korun, o víkendu dospělí za vstup zaplatí 170 korun a děti, studenti a senioři 120 korun. Děti do tří let mají vstup zdarma.