Letos poběžíme též, ale vzhledem k nejisté situaci ohledně pořádání větších akcí jsme zvolili „virtuální“ formu běhu, kdy se k nám jednotliví účastníci mohou připojit po své vlastní trase individuálně.

Je na vás, kudy chcete běžet, jít na výlet nebo na procházku s rodinou. Můžete přitom zvolit nejen formu běhu, ale také se třeba projet na inline bruslích, na kole, koloběžce nebo s kočárkem. Co se týče času pro váš běh, vyberte si jakýkoli den v rozmezí od 5. do 15. června 2020 a vzdálenost, jakou překonáte, je rovněž na vaší volbě.

Co je důležité? Pokud se chcete podělit o vaše zážitky s ostatními účastníky běhu, pošlete prosím svoji fotografii na kontaktní adresu spoluorganizátorky našeho běhu Pavly Müllerové pavla.paja.papaja@atlas.cz. Fotky bychom posléze s vaším souhlasem zveřejnili ve formě společné koláže na našich nových webových stránkách www.pohybemknadeji.cz.

Domácí hospic slaví dvacet let
Přidejte se k nám. Domácí hospic slaví dvacet let

Je jasné, že také sbírka na účet Nadačního fondu dětské onkologie Krtek bude muset proběhnout jinou formou, než výběrem do pokladniček. Jestli tedy chcete spolu s námi podpořit nemocné děti při FN Brno, pošlete vámi zvolenou částku na následující účet: 3503770297/0100, VS: 20200605.

Všem dárcům jménem paní ředitelky NFDO Krtek předem děkujeme!

11. ročník našeho běhu bude tedy svým způsobem výjimečný, ale náš cíl zůstává stejný: podpořit děti, které onemocněly rakovinou, a zároveň se aktivně zúčastnit sportovní události založené na ušlechtilé myšlence Terryho Foxe.

Jiří Dokulil