Hodinu po půlnoci narazil osobní vůz Alfa Romeo zřejmě ve velké rychlosti do stromu. Při tom dva mladíci na místě zahynuli.

Další dva cestující z vozu byli s těžkými zraněními převezeni do brněnských nemocnic. Jeden z nich utrpěl poranění hlavy a ruky s podezřením na poranění páteře, druhý měl mnohačetná poranění hlavy, hrudníku, břicha a pánve.

Podle informací vysočinských krajských záchranářů byl jedním ze zemřelých devatenáctiletý mladík. „Příčina nehody a totožnost některých cestujících se ještě zjišťuje,“ uvedl policejní dispečer.

Mladíci byli zřejmě z Velké Bíteše. „Hasiči na místě poskytovali první pomoc. Bohužel, u dvou osob konstatoval lékař na místě tragédie exitus,“ uvedl operační důstojník hasičů Martin Totek.

Vsobotu se na Vysočině stalo několik dopravních nehod. Tři lidé byli zraněni při nehodách motocyklů, a to v Markvarticích na Třebíčsku, v Jihlavě a u Ledče nad Sázavou na Havlíčkobrodsku. Ve dvou případech byli po střetu s osobním autem zraněni řidiči motocyklů, v Jihlavě byl zraněn spolujezdec na motorce.