Informační centrum ve Velkém Meziříčí se přestěhuje
Informační centrum ve Velkém Meziříčí se v lednu přestěhuje do vestibulu tamní radnice. Zároveň bude sloužit jako recepce. Autor: Deník/Lubomír Stehlík
4.1.2012 19:18
Velké Meziříčí - Informační centrum ve Velkém Meziříčí se během ledna přestěhuje. Nově bude sídlit ve vestibulu radnice a zároveň poslouží jako recepce. Pokud lidé nebudou vědět, kde mají hledat konkrétní kancelář či určitého úředníka, mohou se zeptat právě na recepci.
Provozní doba nového pracoviště bude kopírovat otevírací dobu informačního centra. Otevřeno bude v pracovní dny od osmi do sedmnácti hodin, v letních měsících pak rovněž o víkendech od deseti do šestnácti hodin.
„Informačnímu centru zůstane také prostor, kde fungovalo doposud. V této místnosti budou pracovnice například aktualizovat webové stránky nebo komunikovat s dodavateli,“ sdělil starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid. Radní si na úpravy a přestěhování stanovili maximální rozpočet půl milionu korun. V současné době se náklady pohybují okolo čtyř set tisíc korun včetně daně. Přesnější suma bude známa na konci ledna.
Velkým problémem nového prostoru je ale zádveří. Vzhledem k neustálému provozu a otevírání hlavních dveří, je ve vestibulu průvan a chladno. Původně se počítalo se vzduchovou clonou, jaká se používá v supermarketech. Ovšem takovéto zařízení ročně spotřebuje elektrický proud za pětasedmdesát tisíc korun.
„Je docela možné, že nakonec budeme nuceni přistoupit k dotvoření zádveří, třeba formou prosklené stěny se skleněnými dveřmi na fotobuňku,“ připustil starosta Meziříčí Necid.
Lucie Pavelcová
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
David Rath
Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›
Petra Němcová hltala Seana Penna pohledem, on jídlo!
Česká topmodelka Petra Němcová (32) naprosto podlehla spárům amerického herce Seana Penna (51). Dříve… celý článek ›
Starostlivá žena Ratha: Poslala mu do vězení radio!
Manželka Davida Ratha (46), který byl zadržený s krabicí od vína plnou peněz a následně obviněný z… celý článek ›
Herec Marián Labuda o své nemoci: Kvůli cukrovce jsem vztekloun!
ROZHOVOR: Řidiče Pávka z filmu Vesničko má středisková znají všichni. Slovenský herec Marián Labuda (67)… celý článek ›

