Zimní triatlon pro Vlčka
26. Přesně tolik odvážlivců se postavilo na start 7. ročníku veřejného závodu K3 Zimní triatlon 2012. Všichni adrenalinem nasáklí závodníci absolvovali trať, která vedla zasněženou scenérií ve Ski areálu Martina Koukala u Žďáru nad Sázavou Autor: Veronika Ostrčilová, Petr Bezchleba
30.1.2012 08:10
Žďár nad Sázavou -26. Přesně tolik odvážlivců se postavilo na start 7. ročníku veřejného závodu K3 Zimní triatlon 2012. Všichni adrenalinem nasáklí závodníci absolvovali trať, která vedla zasněženou scenérií ve Ski areálu Martina Koukala u Žďáru nad Sázavou, rozdělenou na tři úseky: 4 km běh 11 km na horském kole 8 km běh na lyžích.
Z vítězství se v čase 1:11:12 hod. radoval Petr Vlček z Poličky, jenž díky nejrychleji zvládnutému běžkařskému úseku porazil Iva Vrbu a Milana Rovenského.
Poprat se s neobvyklou disciplínou přišly i čtyři ženy. Nejlépe z nich dopadla brněnská Veronika Jenčeková, která dojela na 19. místě.
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
David Rath
Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›
Bémovy podezřelé kšefty: Z rozpočtu Prahy zmizela miliarda
Za vlády Pavla Béma na pražském magistrátu se vyvedly stovky milionů korun na podivné projekty. Ani… celý článek ›
Robin Gibb z Bee Gees: Zabila ho rakovina
Zakládající člen britské skupiny Bee Gees, zpěvák Robin Gibb v neděli zemřel ve věku 62 let. Po dlouhém… celý článek ›
Vyžírkové na ministerstvu: Oběd za 25 korun!
Kde všude se dá najíst za pár kaček? Není to jen v Poslanecké sněmovně, jak nedávno informoval Blesk.… celý článek ›



