V té ho ze skupiny B doplní ještě Třebíč a Velké Meziříčí. Ze skupiny A si týmy ze Žďárska zahrají s Pacovem, Přibyslaví a Štoky.

TŘEBÍČ – ŽĎÁR N. S. 0:3 (-18,-18,-18)

Hostující Žďár vstoupil do utkání ve velkém stylu, ostatně tak, jak má poslední dobou ve zvyku. I když mu už prakticky o nic nešlo a postup do dalších bojů měl bezpečně zajištěn, nedaroval domácímu mužstvu ani jeden míč bez boje.

Zejména taktický servis, který trenér hráčům naordinoval, fungoval bezchybně a třebíčským volejbalistům činil nepřekonatelné problémy. V konečném součtu tak prakticky nebylo co řešit a výhra zaslouženě putovala do Žďáru.

TŘEBÍČ – ŽĎÁR N. S. 1:3 (-9,-21,25,-21)

Druhý zápas se nesl v podobném duchu, jako ten první. V prvním setu dokonce žďárští volejbalisté domácím povolili pouze devět bodů.

Tento fakt paradoxně hostujícím hráčům spíše ublížil, většinu druhé hry museli dotahovat a o výhře rozhodli až v úplném závěru. Domácí následně sice zabrali a získali třetí set na svoji stranu, konečný výsledek si však Žďárané pohlídali a zvítězili celkově 1:3.

Sestava Žďáru n. S.: J. Moučka, O. Kadlec, T. Chládek, O. Ťupa, M. Štourač, M. Maša, P. Kadlec – F. Novotný, O. Trojánek, J. Čirka.