NOVÉ VESELÍ – DUKLA PRAHA 28:23

STAV SÉRIE: 1:0

V našlapané ZDT Aréně začala první zápas lépe Dukla, domácí hráči však její počáteční vedení rychle srovnali a v 18. minutě vedli o tři branky 10:7. Jenže závěr prvního dějství Novému Veselí vůbec nevyšel a po několika neproměněných sedmičkách a přesilových hrách šla do přestávky spokojenější Dukla – 11:12.

Úvodní polovinu druhé části se oba celky přetahovaly o nejtěsnější vedení. Poté však Nové Veselí dokázalo svému soupeři odskočit do několikabrankového trháku a svůj náskok si udrželo až do závěrečné sirény. Druhé utkání čtvrtfinálové série je na programu hned v neděli, opět v ZDT Aréně od 18.00.

Fotbalisté Nového Města na Moravě (v zeleném dresu).
Nové Město veze z Rýmařova veledůležité body

Sestava a branky: Schams, Studený, Šimovček – Štěrba 9/2, Sekulič 7, L. Bartůněk 4, Dodica 3/1, Živojinovič 3, Melichar 2, Ptáčník, Kezič, Krčál, Najman, Skalický, Štohanzl, Veselý. Rozhodčí: Králíček, Letev. Vyloučení: 4:6. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (40. Hlavatý). Diváci: 500. Poločas: 11:12.

Další výsledky 1. zápasů čtvrtfinále play-off: Karviná – Frýdek-Místek 30:21, Kopřivnice – Jičín 29:33, Plzeň – Lovosice hraje se v neděli v 10.30.