Novoveselští naopak zvítězili popáté za sebou. Tentokráte si hladce poradili s třetími Ivančicemi.

PROSTĚJOV V. MEZIŘÍČÍ 31:26

Tři čtvrtiny zápasu se hrálo vyrovnané utkání, v němž si hosté udržovali mírné vedení. „Pak přišel zlom, kdy jsme neproměnili sedmičku, dvakrát ztratili míč při přechodu do rychlého útoku a Prostějov nám rázem odskočil. V závěru se navíc zcela rozpadla naše obrana,“ viděl hlavní příčinu porážky Ladislav Šidlo.

Branky V. Meziříčí: Strašák 7, Bezděk 5, Kaštan 4, Konečný 3/1, Fischer 3, M. Kříbala 2, Živčic 1, Necid 1. Poločas: 15:15.

NOVÉ VESELÍ IVANČICE 26:19

O vítězství Nového Veselí rozhodla lepší fyzická kondice a oba tamní brankáři. Díky těmto faktorům domácí po přestávce odskočili na 24:15 a zbytek střetnutí už se dohrával pouze z povinnosti.

Branky Nového Veselí: Pavel Najman 7, M. Hajčman 6, Strejček 3/1, Petr Najman 2, K. Hajčman 2, Smrčka 2, V. Klíma 1, Bláha 1, Prokeš 1, Štikar 1. Diváci: 250. Poločas: 14:10.