II. liga mužů

KOSTELEC N. H. - V. MEZIŘÍČÍ 28:19

Ambiciózní domácí celek, usilující o postup do první ligy, vstoupil do utkání koncentrovaně. Tvrdou a nekompromisní defenzivou eliminoval útočné snahy hostů, kterým toho příliš nedovoloval (5:0, 7:3).

Postupem času se Velké Meziříčí začalo daleko více osmělovat, ovšem jeho ofenzivní ostří vzápětí otupila přísná červená karta. V závěru prvního poločasu dokázali domácí gólově zužitkovat optickou převahu a perfektním nástupem do druhého dějství zvýšili až na desetibrankový rozdíl. Fyzicky hodně náročný souboj tak lídr tabulky dotáhl do vítězného konce.

Poločas: 17:11. Sedmimetrové hody: 0:5/3. Vyloučení 8:4. V. Meziříčí: Stoklasa - Raus 6/3, Živčic 4, Pe. Kříbala 2, Šidlo 2, J. Kaštan 2, Chlubna 1, Pa. Kříbala 1, Hugo 1, Necid, Homola.

Tabulka muži 19. kolo

II. liga žen

PORUBA - V. MEZIŘÍČÍ 32:35

Torzo suveréna soutěže odehrálo takticky velmi dobře první poločas. Velké Meziříčí vycházelo z kvalitní obrany a z brejků získalo slibný náskok. Po změně stran se projevil úbytek sil v řadách hostů z Vysočiny.

Poločas: 11:19. Sedmimetrové hody: 5/4:4/3. Vyloučení 1:3. V. Meziříčí: Lavická - Hrůzová 10, Chlubnová 7, Z. Plachetská 7/3, Hublová 5, A. Jahodová 2, Jelínková 1, J. Svobodová 1, Vítečková 1, Fischerová.