Florbalistky mají poloviční úspěšnost

Žďár nad Sázavou - S poloviční úspěšností odehrály florbalistky FBC Žďár nad Sázavou další prvoligové boje.

17.12.2007 1

Žďárské florbalistky o víkendu nejprve prohrály, pak si ale spravily chuť výhrou.Foto: DENÍK/Tomáš Marek

V rámci 9. a 10. kola první florbalové ligy žen - divize II na domácím hřišti přivítaly celky Bulldogs Brno B a FBS DDM Prostějov Olomouc B.

BRNO - ŽĎÁR N. S. 2:1

Duel s Brnem nabídl divákům vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. „Gólové šance jsme si vypracovali, ale bohužel se nám je nepodařilo náležitě proměnit. Po dvou chybách nás soupeř patřičně potrestal a nakonec vyhrál. Prohra nám mrzí, protože jsme na Brno měli. O vítězství jsme se ale připravily samy,“ uvedla po utkání trenérka žďárských florbalistek Hana Fabíková.

Branky Žďáru: 23. Miklíková. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Rozhodčí: Bouchner, Procházka. Diváci: 40. Třetiny: 0:0, 2:1, 0:0. Žďár nad Sázavou: J. Křivová – L. Holemářová, Klímová, Myšková, M. Adlerová, N. Adlerová, Kalasová - Josková, Uhlířová, M. Křivová, L. Křivová, Staňková, Miklíková, V. Adlerová, A. Holemářová, Bednářová.

ŽĎÁR N. S. - PROSTĚJOV OLOMOUC B 4:3

„Vedly jsme již 3:0, ale ve třetí třetině jsme se vysokým vedením ukolébaly a soupeř vyrovnal až na 3:3. Stáhly jsme proto hru na dva útoky a nakonec přidaly i rozhodující čtvrtý gól. Výhru jsme si zasloužily, ale zbytečně jsme si utkání zdramatizovaly. Ke konci jsme měly více štěstí,“ zhodnotila výkon svých svěřenek Fabíková.

Branky Žďáru: 15. V. Adlerová, 31. Josková, 35. Bednářová, 53. Miklíková. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Rozhodčí: Bouchner, Procházka. Diváci: 40. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:3. Žďár nad Sázavou: M. Nedvědová – L. Holemářová, Klímová, Myšková, M. Adlerová, N. Adlerová, Kalasová - Josková, Uhlířová, M. Křivová, L. Křivová, Staňková, Miklíková, V. Adlerová, A. Holemářová, Bednářová.

17.12.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

Fanoušci ve Vysočina Areně

Světový pohár zahájí za tři týdny v Novém Městě

Fotbalisté Velkého Meziříčí (v červeném dresu Pavel Simr).

Cíl Velkého Meziříčí před domácím dvojzápasem? Šest bodů

OBRAZEM: Pohár ministryně vybojovala děvčata ze Žďáru!

Žďár nad Sázavou, Pardubice - Fantazie! Dívčí titul v republikovém finále Sportovní ligy základních škol v basketbalu putuje na Vysočinu. V Pardubicích jej získaly reprezentantky Základní školy Žďár nad Sázavou, Komenského 2.

OBRAZEM: Vítězná rozlučka. Juniorky skončily jedenácté v Česku

Žďár nad Sázavou – Konec jedné éry. Silný basketbalový ročník okolo kapitánky Lady Štěpánkové se rozloučil s extraligovou sezonou vítězně. Juniorky trenéra Tomáše Králíčka porazily v posledním 28. kole Jablonec nad Nisou a poskočily na konečné 11. místo v zemi.

Záchranu jistila výhra v Kopřivnici

Kopřivnice – Je dobojováno. Nové Veselí bude působit v naší nejvyšší házenkářské soutěži mužů také v následující sezoně. Definitivu dala nováčkovi nedělní výhra 29:23 na palubovce Kopřivnice.

Naděje teď vkládáme do šesťáků, říká Augustýn

Nové Veselí – Spokojený s bezproblémovým průběhem, ale také pořádně unavený. Tomáš Augustýn, ředitel ZŠ a MŠ v Novém Veselí, totiž vykonával funkci sportovního ředitele celorepublikového finále Sportovní ligy základních škol v házené.