BYSTŘICE N. P. JAROMĚŘ 15:8

V sázce bylo hodně, zejména však uhájení sedmé příčky. Tomu také odpovídal začátek utkání. I když v první třetině měla mírně navrch Jaroměř, domácí těžili ze své agresivity a rychlých brejků. Ve druhé třetině byla Bystřice nesmírně produktivní, takže v 38. minutě svítilo na ukazateli skóre 8:1. Hosté se ve třetí třetině snažili o zkorigování výsledku, a pokud získali míček, hráli bez brankaře. Bystřice však na každou jejich korekci vždy dokázala ihned odpovědět. „Zejména první dvě třetiny jsme hráli dobře. Škoda, že jsme v závěrečné třetině, již za rozhodnutého stavu, neudrželi koncentraci v obranné fázi. Výsledek mohl být ještě výraznější,“ lehce pokáral svěřence kouč Luboš Císař.

Góly a nahrávky: 4. O. Dvořák (Prášil), 14. Mazánek (Chocholáč), 17. Dvořák (Sláma), 20. Chocholáč (Mach), 24., 26. Dvořák (Prášil), 28. Dvořák (Zavadil), 36. Novák (Dvořák), 38. Zavadil (Prášil), 41. Mazánek (Mach), 42. Dvořák (Prášil), 44. Prášil (Chocholáč), 45. Novák (Trentin), 49. Paleček (Koukal), 54. Dvořák (Zavadil) 11. Kotrč (J. Kubina), 38. Hašek (Novotný), 40. Škola (A. Kubina), 48. Š. Lacina, 49. Kotrč (Š. Kubina), 50. Hašek (J. Lacina), 53. Schwarz (Novotný), 59. Novotný (J. Lacina). Třetiny: 4:1, 5:2, 6:5.

BYSTŘICE N. P. RTYNĚ 13:6

V posledním zápase před domácími diváky chtěli bystřičtí učinit rozhodující krok k udržení 6. místa, na které se vyhoupli po sobotní výhře. Od úvodních vteřin pak jednoznačně kráčeli za vítězstvím. Rychle vstřelená branka celé mužstvo uklidnila a diváci se mohli bavit rychlými a pohlednými kombinacemi na jeden dotyk. Ty většinou končili pěknými brankami a v podstatě ještě v první třetině bylo rozhodnuto o osudu utkání. „Chtěl bych hráčů poděkovat, že již v předstihu splnili hlavní cíl. Tím bylo udržení II. ligy pro příští sezonu. Již teď je navíc jisté, že skončíme nejhůře sedmí,“ pochvaloval si trenér Luboš Císař.

Góly a nahrávky Bystřice n. P.: 4. Prášil (Zavadil), 6. Zavadil (Dvořák), 9. Chocholáč (Prášil), 10. Prášil (Dvořák) 14. Trentin (Sláma), 24. Prášil (Chocholáč), 29. Trentin, 31. Prášil (Dvořák), 24. Mach (Císař), 46. Sláma (Chocholáč), 56. Paleček (Prášil), 59. Prášil (Novák), 60. Zavadil (Sláma). Třetiny: 5:0, 4:3, 4:3.

1. Pelhřimov 20 17 2 0 1 162:77 55

2. Svitavy 20 16 0 1 3 139:66 49

3. H. Králové 20 12 1 2 5 141:112 40

4. Třebíč 20 13 0 0 7 153:105 39

5. Č. Budějovice 20 10 2 1 7 124:120 35

6. BYSTŘICE N. P. 20 8 2 1 9 143:145 29

7. Tábor 20 9 0 1 10 96:117 28

8. Jaroměř 20 6 2 0 12 124:136 22