Starší minižákyně neprohrály

Tišnov - Starší minižákyně žďárského basketbalového oddílu TJ Žďas přivezly dvě cenná vítězství z palubovky Tišnova.

22.12.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Stýblo

„V prvním zápase jsme vytvořili mnoho chyb. Ale podařilo se nám lepším výkonem ve zbytku zápasu výsledek obrátit. Ve druhém utkání jsme nastoupili jako vyměnění a od začátku jsme zvyšovali svoje vedení až ke konečnému vítězství,“ uvedl trenér Miroslav Friedl.

TIŠNOV- TJ ŽĎAS 23:45

Poločas: 15:24. Body Žďáru: Krejčíková 14, Kalábová 10, Pospíchalová 10, Zemenová 9, Mašková 4, Holubová 4, Horáková 2, Špačková 2, Málková 2, Sochová 2,Vacková 1.

TIŠNOV – TJ ŽĎAS 16:60

Poločas: 6:37 Body Žďáru: Pospíchalová 15, Krejčíková 6, Zemenová 5, Čeňková 5, Horáková 4, Holubová 4, Kalábová 2, Špačková 2, Sochová 2.

22.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Patronem soutěže se stal Jakub Štáfek Lavi z kultovního seriálu Vyšehrad (na snímku). „Chance je zábavná, odvážná a drzá, stejně jako on,“ řekla mluvčí firmy Markéta Světlíková.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Opilci se povalovali u cyklostezky

Žďár nad Sázavou – Dva silně podnapilí muži vzbuzovali v neděli odpoledne veřejné pohoršení u cyklostezky ve žďárské ulici Okružní. Ke dvěma opilcům povalujícím se na zemi proto vyjeli policisté.

Nedvědice sobotní utkání nedohrála

Vysočina – Také po 11. kole I. B třídy – skupiny B zůstávají fotbalisté Štěpánova na dně tabulky, byť si ze hřiště rezervy Polné dovezli cenný bod. Nováček z Bohdalova se v Lukách prezentoval sympatickým dojmem, na bodový zisk to bohužel nestačilo.

Derby rozhodla ve prospěch béčka Žďáru produktivita

Žďársko – Hlavním tahákem 11. kola východní skupiny I. A třídy bylo derby mezi fotbalisty rezervy Žďáru a Herálcem. Herně vyrovnanou partii rozhodla lepší koncovka domácího mužstva. Hráči Moravce doma smolně prohráli s Náměští, juniorka Vrchoviny si bez problémů poradila s Moravskými Budějovicemi.