VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

Nové Město chystá investiční akce za 77 milionů korun

Nové Město na Moravě - Novoměstská radnice už má jasno v tom, jaké investiční akce se ve městě příští rok uskuteční. Patří mezi ně i přestěhování základní umělecké školy nebo nová kanalizace v místní části Rokytno.

Pořadatelé prosí fanoušky biatlonu: Přijďte včas

Nové Město na Moravě - Šest závodů během čtyř dní. Diváky po střechu naplněná Vysočina Arena. To budou závody Světového poháru během příštího týdne. Pořadatelé tedy žádají diváky, aby se dostavili do areálu s dostatečným předstihem před závody.

Sněhové podmínky před SP v biatlonu v Novém Městě jsou ideální

Nové Město na Moravě - Takřka ideální sněhové podmínky provázejí přípravu Světového poháru v biatlonu v Novém Městě na Moravě. Deset dnů před prvním závodem dnes organizátoři zahájili závěrečnou etapou přípravy tratí, dokončují rozvozy sněhu z depa na parkovišti u hotelu Ski a současné mrazivé počasí ještě využívají k zasněžování stadionu.

Operní pěvec předvede, jak vyrábět dorty

Nové Město na Moravě Nejen „zlatem v hrdle", ale také pověstnými „zlatými českými ručičkami" se může pochlubit operní pěvec Michal Pavel Vojta z Nového Města na Moravě.

Radost ze sněhu mají děti a také milovníci bílé stopy

Novoměstsko – Na Novoměstsku už je souvislá sněhová pokrývka. Nad množstvím napadeného sněhu o víkendu jásali běžkaři i děti.

Koncert Radůzy se přesouvá na únor příštího roku

Nové Město na Moravě – Koncertní vystoupení známé písničkářky, šansoniérky a harmonikářky Radůzy, který se měl uskutečnit v novoměstském kulturním domě ve středu 8. prosince od devatenácti hodin, muselo být zrušeno.

Pekelné žezlo vyhráli Metaloví démoni

Svratka – Pravou pekelnou sobotu prožili obyvatelé i návštěvníci Svratky. Čerty se to tam jen hemžilo, pět skupinek pekelníků soutěžilo o to nejlepší peklo.

Policie se připravuje na Světový pohár v biatlonu v Novém Městě

Nové Město na Moravě - Policie připravuje rozsáhlá opatření kvůli Světovému poháru v biatlonu 2016, který se uskuteční od 15. do 18. prosince v Novém Městě na Moravě. Čtyřdenní klání je jednou z letošních prestižních sportovních akcí v celé České republice. Pořadatelé počítají s účastí několika desítek tisíc diváků.

Portimo se stalo Neziskovkou roku 2016

Nové Město na Moravě – Novoměstská nevýdělečná organizace Portimo uspěla tento týden v soutěži Neziskovka roku. Titul získala v pondělí v kategorii střední neziskovka. Na tento úspěch pak další den navázala druhým místem v Cenách Fóra dárců za nejlepší výroční zprávu.

Midrla: Pád do okresu nechceme připustit!

Křoví, Radešínská Svratka - V našem seriálu hodnocení podzimních výsledků zástupců z bývalého žďárského okresu v krajských fotbalových soutěží jsme se dostali k úplnému závěru. Fotbalisté Křoví a Radešínské Svratky však hodnotí uplynulou půlsezonu s naprosto odlišnými pocity. Zatímco prvně jmenovaný tým uzavírá peloton tabulky I. B třídy skupiny B, Radešínce se nadmíru dařilo.

Novoměstští odkryli loňský sníh pro biatlonisty

Nové Město na Moravě - Nevěřící Tomášové, kteří nedávali sněhu v novoměstském zásobníku šanci a mysleli si, že neodolá náporu slunečních paprsků, jsou zklamáni.

Město upravilo vyhláškou čas nočního klidu

Nové Město na Moravě - Kvůli novele zákona o přestupcích, v níž je striktně stanoven noční klid na dobu od 22 do 6 hodin, muselo Nové Město na Moravě vydat novou vyhlášku. V ní jsou zapracovány všechny akce konané na území města i jeho devíti místních částech.

Recepční okradl hotel o 67 tisíc korun

Nové Město na Moravě – Vedoucí recepce jednoho hotelu v Novém Městě na Moravě zpronevěřil částku převyšující 67 tisíc korun.

Na biatlon už jsou hotely obsazené

Novoměstsko - Velký sportovní svátek, Světový pohár v biatlonu, se kvapem blíží. Novoměstsko očekává velký nápor návštěvníků. Tamní ubytovací zařízení jsou už téměř zcela plná.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies