VYBERTE SI REGION:
Vyberte si region

Autor: Redakce

Diskuse

vstup do diskuse žádný příspěvek
Městský úřad ve Žďáře nad Sázavou.

Žďárský městský úřad hledá manažera pro strategický plán

dnes 08:33

Žďár nad Sázavou – V květnu, případně v červnu začne ve žďárském úřadu působit nový zaměstnanec. Půjde o manažera pro strategický plán.

Barney Tringold (Petr Nárožný) si do bytu své stařičké maminky postupně pozve tři různé typy žen (Simona Stašová) a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

Poslední ze žhavých milenců zavítá v úterý do Bystřice

dnes 12:00

Bystřice nad Pernštejnem – Perné chvilky s milenkami zažije v úterý v Bystřici nad Pernštejnem Petr Nárožný. Na programu tamního kulturního domu je totiž komedie…

Počasí příznivé není, ale frekventované sjezdovky na Žďársku, včetně té na Fajtově kopci (na snímku) budou o víkendu v provozu. Zásoby sněhu mají alespoň na 14 dní.

Na lyžařských svazích je o prázdninách klidněji

dnes 09:20

Žďársko - Na sjezdovkách na Žďársku, kromě Karasína, se lyžuje, jezdit se bude i o víkendu. Sněhu je zatím dost, ale lyžařů málo.

Mistryně světa na 3000 metrů Martina Sáblíková.

Čtrnácté zlato z MS! Sáblíková po drtivém finiši ovládla 3000 metrů

dnes 08:46

Kolomna, Praha - Vítězný start! Zakroutila hlavou a zhluboka si oddychla. O chvíli později už ale s úsměvem přijímala gratulace. Martina Sáblíková zůstává v této sezoně…

Třetí „noc povídání“ ve Žďáře se koná u příležitosti nedožitých osmdesátých narozenin žďárského sklářského umělce Františka Víznera.

PechaKucha Night se po čtyřech měsících vrací do Žďáru

včera 17:00

Žďár nad Sázavou – PechaKucha Night neboli „noc povídání" se vrací do Žďáru nad Sázavou. Třetí akce japonsko-anglického pojmenování se zaměří na české sklo. Večer…

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.

Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.