BOSKOVICE – V. MEZIŘÍČÍ 5:0

Třetí Boskovice začaly rozhodovat o hladkém průběhu střetnutí na konci první třetiny. Bitva o prostřední část sice vyzněla nerozhodně, ale třetí dějství už bylo opět v gólové režii domácího výběru, který si tak udržel třetí příčku.

Branky: 16. Maksa (Tesař), 20. Karný (Blaha, Antoňů), 41. Holý (Karný, Honzek), 43. Karný (Holý, Antoňů), 57. Honzek (Blaha). Rozhodčí: Kladník. Vyloučení: 7:6. Bez využití. Střely na branku: 35:14. Diváci: 250. Třetiny: 2:0, 0:0, 3:0. V. Meziříčí: Šťourač – Střecha, Štěpánek, Šerý, Bartejs, Robotka – Vlašín, Krča, Novák – Kochánek, Janák, Barák – Nedoma, Smejkal, Burian.

Jedenácté Velké Meziříčí hostí zítra na vlastním ledě pátou Kometu Úvoz. Utkání začíná v 18 hodin.

V. BÍTEŠ – BRUMOV/BYLNICE 6:5.

Hokejisté Velké Bíteše se výhrou dotáhli na svého okresního rivala z Velkého Meziříčí a se ziskem devíti bodů jim patří desátá příčka.

Třetiny: 3:2, 2:2, 1:1.