Lídr základní části ze Světnova vcelku suverénně přehrál Rudolec.

Kruté vyškolení zažil Lísek. Tým, který se dostal do vyřazovací části na poslední chvíli, obdržel jedenáctigólový debakl od Bohdalce.

V utkání Nová Ves – Přibyslav se rozhodlo ve dvou posledních třetinách, kdy udeřilo duo Temlů.

Všechno podstatné v utkání Znětínek – Bobrůvka se pak událo ve druhé třetině, kterou Znětínek zvládl výborně.

Hrály se i zápasy o 9. – 16. místo. V divoké čtrnáctigólové přestřelce Slavkovice s Ostrovem se nakonec radoval druhý jmenovaný.

PLAY OFF

SVĚTNOV – RUDOLEC 4:0

Branky: L. Tůma 2, J. Kuba, J. Strnad. Rozhodčí: M. Hájek. Vyloučení 7:7. Třetiny: 1:0, 1:0, 2:0.

BOHDALEC – LÍSEK 11:1

Branky: A. Chrást 3, V. Kopecký 2, P. Nedoma 2, L. Jaša, P. Jaša, V. Jaša, L. Špička – P. Krejčí. Rozhodčí: M. Hájek, P. Lisa. Vyloučení 1:6. Třetiny: 7:0, 2:1, 2:0.

NOVÁ VES – PŘIBYSLAV 1:3

Branky: L. Jůda – L. Svoboda, M. Teml, R. Teml. Rozhodčí: M. Hájek, P. Lisa. Vyloučení 5:4. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:1.

ZNĚTÍNEK – BOBRŮVKA 4:2

Branky: F. Hubený 2, P. Křehlík, J. Vaněk – L. Harvánek, P. Šikula. Rozhodčí: J. Lisa, M. Hájek. Vyloučení 3:5, P. Křehlík (Znětínek) 25 min. TH. Třetiny: 0:0, 3:1, 1:1.

O 9. – 16. MÍSTO

SLAVKOVICE – OSTROV 6:8

Branky: R. Sáblík 2, J. Hudeček, J. Jícha, S. Marek, J. Starý – M. Kovář 2, M. Bednář, Z. Gregar, P. Jurek, J. Paul, Z. Prokš, M. Špaček. Rozhodčí: M. Hájek, P. Lisa. Vyloučení 0:2. Třetiny: 5:1, 0:6, 1:1.