MILEVSKO – PELHŘIMOV 3:7
Pelhřimov v duelu s posledním týmem tabulky nezaváhal a potvrdil roli favorita. Musel se však vyrovnat s předzápasovými potížemi.

„Porouchal se nám autobus a do Milevska jsme přijeli pozdě. Nestihli jsme rozbruslení," informoval trenér Ledních medvědů Martin Meloun.
Na hře týmu to ale moc znát nebylo, už v první třetině získal dvoubrankový náskok. V 10. minutě se po přihrávce Martina Hadravy zpoza branky prosadil Votápek a načal svůj střelecký koncert. Na 2:0 zvýšil o pět minut později Svoboda. Pelhřimov kontroloval dění na ledě i v dalším průběhu zápasu.

„Postupně jsme si vytvořili čtyřbrankový náskok a získali herní jistotu. Jen v závěru už jsme přece jen trochu polevili," přiznal Meloun. Hosté za stavu 1:7 umožnili domácím výsledkovou korekci, kterou obstarali Hamerle a Procházka.

Branky a nahrávky: 28. Hamerle (Reiniš, Kalla), 46. Hamerle (Záhora, Novotný), 55. Procházka (Korous) – 10. Votápek (Martin Hadrava), 15. Svoboda (Votápek, Vylíčil), 21. Plachý (Mečiar, Marek Hadrava), 26. Kopic (A. Jelínek, Martin Hadrava), 32. Votápek (Svoboda), 33. Kopic (Martin Hadrava, Kubát), 43. Votápek (Vylíčil, Svoboda). Rozhodčí: D.Pražák – J.Mertl,Samuel.Vyloučení: 9:6. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0,  Diváci: 300. Třetiny: 0:2, 1:4, 2:1. Pelhřimov: Brabec – Mečiar, Pavlík, A. Jelínek, R. Novotný, Beneš, Kasalý – Štěpán, Plachý, Marek Hadrava – Kubát, Martin Hadrava, Kopic – Svoboda, Vylíčil, Votápek.

TÁBOR – ŽĎÁR N. S. 6:3
Čtrnáctidenní pauza Plamenům neprospěla. Na ledě silného Tábora mohli Sobotkovi svěřenci na desátou výhru v řadě zapomenout už po deseti minutách.

Velmi špatný vstup do utkání posadil domácí na koně a rychle nabrané tříbrankové vedení se ukázalo být rozhodujícím faktorem. Dítě sice snížil, ale kontaktní gól už hosté přes zlepšený výkon nepřidali.

Ve druhé periodě se hrála vyrovnaná partie, Žďár však z několika přesilových her zužitkoval pouze jednu po střele Plachého, který snižoval na 4:2. Závěrečná část patřila Žďáru, jenže střelci dlouho mlčeli. Góly začaly padat až v koncovce. Uklidnění vnesl do domácích řad Hájek. Naději vykřesal Man, ale při hře bez brankáře vrátil tříbrankový náskok momentálnímu lídrovi tabulky Mařík.

„Prospali jsme úvodních deset minut. Kluci začali ustrašeně, a za stavu 3:0 se to s takovým mančaftem těžko otáčí. Na druhou stranu z toho nakonec nebyl žádný debakl, ve zbytku střetnutí jsme odehráli dobrou partii," našel malé pozitivum trenér Martin Sobotka.

Branky a nahrávky: 3. Seidl (Matušík), 7. Kellner (Mařík, Kolomý), 11. R. Pechánek (T. Pechánek, Sladký), 30. Kellner (Havran), 56. Hájek (Seidl, Kanov), 59. Mařík (Heršálek) – 13. Dítě (Kunstmüller, Pleva), 36. Plachý (Kaňka, Beneš), 57. Man (Kotlík). Rozhodčí: Jechoutek – Rybáček, Marek. Vyloučení: 9:3, navíc Havran (Tábor) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 921. Třetiny: 3:1, 1:1, 2:1. Žďár nad Sázavou: Opršal – Staněk, Beneš, Pleva, Šír, Smejkal, M. Vítek – Krupka, Kaňka, Plachý – Kunstmüller, Hron, Dítě – D. Vítek, Kotlík, Man.