VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže - výsledkový servis

VYSOČINA - Přinášíme vám výsledky a tabulky mládežnických hokejových soutěží.

27.11.2007
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ

Sparta – JIHLAVA 4:2
Slavia – TŘEBÍČ 5:4 po prodl.
Plzeň – Znojmo 7:1
České Budějovice – Kometa Group Brno 8:4
Litvínov – Vsetín 4:0
Ústí nad Labem – Zlín 3:5
Liberec – Vítkovice 8:2
Mladá Boleslav – Ostrava 4:2
Pardubice – Třinec 4:1
Hradec Králové – Havířov 1:5
Karlovy Vary – Opava 3:5
Kladno – Olomouc 6:3
Slavia – JIHLAVA 5:3
Sparta – TŘEBÍČ 1:4
České Budějovice – Znojmo 3:2 po prodl.
Plzeň – Kometa Group Brno 3:2
Ústí nad Labem – Vsetín 4:2
Litvínov – Zlín 3:1
Mladá Boleslav – Vítkovice 2:6
Liberec – Ostrava 4:5
Hradec Králové – Třinec 4:5
Pardubice – Havířov 4:0
Kladno – Opava 8:3
Karlovy Vary – Olomouc 3:2 po prodl.

1. Zlín 24 17 0 2 5 89:59 53
2. Pardubice 24 14 2 3 5 86:63 49
3. Plzeň 24 11 5 4 4 88:63 47
4. TŘEBÍČ 24 13 2 3 6 82:70 46
5. Sparta 23 13 2 1 7 80:53 44
6. Vítkovice 23 13 1 2 7 91:77 43
7. Vsetín 24 12 3 1 8 82:80 43
8. Karl. Vary 23 12 2 0 9 91:63 40
9. Kladno 24 9 5 2 8 104:87 39
10. Litvínov 24 11 2 2 9 73:64 39
11. Třinec 23 10 2 5 6 74:65 39
12. Ml. Boleslav 24 9 4 2 9 77:67 37
13. Slavia 23 9 5 0 9 71:62 37
14. Liberec 24 12 0 1 11 82:76 37
15. Olomouc 24 10 1 2 11 71:71 34
16. Havířov 23 8 3 4 8 63:65 34
17. Č. Budějovice 23 8 3 2 10 64:75 32
18. Ústí n. L. 23 8 1 3 11 67:83 29
19. Kometa Brno 24 7 2 4 11 57:74 29
20. Opava 23 6 2 4 11 65:88 26
21. Hr. Králové 23 7 1 0 15 70:78 23
22. Ostrava 24 6 2 0 16 62:101 22
23. Znojmo 24 4 1 4 15 59:101 18
24. JIHLAVA 24 2 1 1 20 47:110 9

EXTRALIGA DOROSTU

JIHLAVA – Sparta 7:3
TŘEBÍČ – Slavia 4:3
Olomouc – Plzeň 4:2
Kometa Group Brno – České Budějovice 4:2
Vsetín – Litvínov 3:2 po prodl.
Zlín – Ústí nad Labem 4:2
Vítkovice – Liberec 2:1
Ostrava – Mladá Boleslav 4:5
Třinec – Pardubice 5:3
Havířov – Hradec Králové 6:5 po prodl.
Opava – Karlovy Vary 2:3
Šumperk – Kladno 1:7
JIHLAVA – Slavia 6:3
TŘEBÍČ – Sparta 3:4
Olomouc – České Budějovice 1:3
Kometa Group Brno – Plzeň 4:5
Vsetín – Ústí nad Labem 7:0
Zlín – Litvínov 4:2
Vítkovice – Mladá Boleslav 7:2
Ostrava – Liberec 1:5
Třinec – Hradec Králové 5:0
Havířov – Pardubice 3:4
Opava – Kladno 5:3
Šumperk – Karlovy Vary 2:3 po prodl.

1. Sparta 24 17 1 2 4 98:56 55
2. Plzeň 24 17 1 2 4 102:60 55
3. Liberec 24 15 2 0 7 115:62 49
4. Karl. Vary 24 14 3 1 6 86:54 49
5. Zlín 24 13 3 3 5 85:50 48
6. Ml. Boleslav 25 14 2 2 7 98:91 48
7. Kladno 24 14 1 2 7 93:65 46
8. Č. Budějovice 24 14 1 2 7 86:61 46
9. Pardubice 24 15 0 1 8 95:76 46
10. Třinec 24 14 1 1 8 82:54 45
11. Slavia 24 10 5 2 7 90:67 42
12. Vsetín 24 12 2 2 8 78:65 42
13. Opava 24 10 1 3 10 84:82 35
14. JIHLAVA 24 11 1 0 12 85:96 35
15. Vítkovice 24 8 3 1 12 74:76 31
16. Kometa Brno 24 6 4 3 11 79:98 29
17. Litvínov 25 6 2 3 14 88:93 25
18. Havířov 24 4 4 4 12 68:88 24
19. Šumperk 24 6 1 2 15 61:90 22
20. Olomouc 24 6 1 2 15 61:116 22
21. TŘEBÍČ 24 7 0 1 16 47:126 22
22. Ústí n. L. 24 3 3 4 14 54:93 19
23. Hr. Králové 24 5 1 1 17 46:91 18
24. Ostrava 24 4 1 0 19 50:95 14

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Přerov – Krnov 11:3
PELHŘIMOV – Prostějov 3:3
Kopřivnice – Frýdek-Místek 2:4
Nový Jičín – HAVLÍČKŮV BROD 3:4
Uherské Hradiště – Kroměříž 3:1
Orlová – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 7:2
Krnov – Orlová 3:6
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Uherské Hradiště 4:2
Kroměříž – Nový Jičín 4:3
HAVLÍČKŮV BROD – Kopřivnice 4:3
Frýdek-Místek – PELHŘIMOV 4:2
Prostějov – Šumperk 3:5
Kometa Brno – Přerov 3:5

předehrávka: Šumperk – Frýdek-Místek 8:3

1. Šumperk 17 17 0 0 114:32 34
2. HAVL. BROD 16 12 2 2 67:38 26
3. Nový Jičín 16 8 2 6 57:33 18
4. Fr.-Místek 17 7 4 6 63:58 18
5. Prostějov 16 6 5 5 51:49 17
6. Přerov 16 8 1 7 61:60 17
7. Orlová 16 6 5 5 57:59 17
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 16 6 3 7 57:64 15
9. Krnov 16 5 4 7 58:83 14
10. Uh. Hradiště 16 5 2 9 59:66 12
11. Kroměříž 16 5 2 9 43:67 12
12. Kometa Brno 16 4 2 10 46:71 10
13. Kopřivnice 16 3 2 11 41:62 8
14. PELHŘIMOV 16 2 4 10 38:70 8

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo 6:4
Hodonín – Orlová 3:6
Kroměříž – Uherské Hradiště 1:0
HAVLÍČKŮV BROD – Nový Jičín 8:5
Frýdek-Místek – Kopřivnice 3:2
Prostějov – PELHŘIMOV 3:3
Kometa Úvoz Brno – Přerov 7:2
Znojmo – Kometa Úvoz Brno 6:1
Přerov – Prostějov 4:3
PELHŘIMOV – Frýdek-Místek 1:2
Kopřivnice – HAVLÍČKŮV BROD 2:10
Nový Jičín – Kroměříž 2:4
Uherské Hradiště – Hodonín 7:3
Orlová – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 4:4

1. HAVL. BROD 16 15 0 1 109:26 30
2. Orlová 17 10 2 5 71:51 22
3. Kometa Úvoz 16 9 2 5 57:45 20
4. Prostějov 19 9 2 8 59:49 20
5. ŽĎÁR N. SÁZ. 17 9 2 6 55:57 20
6. Fr.-Místek 16 9 0 7 57:47 18
7. Znojmo 16 8 0 8 58:56 16
8. Kopřivnice 16 8 0 8 50:50 16
9. PELHŘIMOV 16 6 4 6 40:47 16
10. Přerov 16 6 2 8 44:63 14
11. Uh. Hradiště 16 3 4 9 45:73 10
12. Kroměříž 16 4 2 10 37:71 10
13. Nový Jičín 16 4 1 11 40:48 9
14. Hodonín 17 4 1 12 37:76 9

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY


Junioři

Rosice – Hodonín 4:7
Břeclav – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:6
Technika Brno – Bulldogs Brno 11:1

1. Technika 10 9 0 1 81:21 18
2. Břeclav 10 6 2 2 60:40 14
3. V. MEZIŘÍČÍ 11 4 4 3 45:50 12
4. Blansko 10 5 0 5 36:47 10
5. Rosice 10 3 1 6 40:45 7
6. Hodonín 10 3 0 7 24:59 6
7. Bulldogs 11 1 3 7 33:57 5

Dorost

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Blansko 4:1
Technika Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:0 nedohráno
Břeclav – Blansko 6:4

1. Břeclav 9 7 1 1 42:23 15
2. Blansko 9 6 0 3 45:30 12
3. Technika 10 2 2 6 22:37 6
4. V. MEZIŘÍČÍ 10 2 1 7 18:37 5

9. třídy

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Úvoz Brno 2:8
PELHŘIMOV – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:5
Kometa Group Brno – Znojmo 3:2
Znojmo – PELHŘIMOV 5:2
JIHLAVA – Břeclav 14:3
Hodonín – TŘEBÍČ 3:6
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Hodonín 3:2
Břeclav – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:4
Kometa Úvoz Brno – HAVLÍČKŮV BROD 2:6
TŘEBÍČ – JIHLAVA odloženo

1. TŘEBÍČ 17 13 3 1 126:41 29
2. HAVL. BROD 18 12 3 3 101:55 27
3. Kometa Group 18 11 3 4 77:36 25
4. Hodonín 18 12 0 6 93:59 24
5. JIHLAVA 17 11 1 5 77:47 23
6. Kometa Úvoz 19 9 4 6 69:69 22
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 18 8 1 9 64:79 17
8. PELHŘIMOV 19 4 1 14 65:102 9
9. Břeclav 18 4 1 13 58:133 9
10. Znojmo 18 3 1 14 53:96 7
11. V. MEZIŘÍČÍ 18 3 0 15 48:114 6

8. třídy

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Úvoz Brno 0:4
PELHŘIMOV – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 1:5
Kometa Group Brno – Znojmo 1:4
Znojmo – PELHŘIMOV 4:4
JIHLAVA – Břeclav 12:0
Hodonín – TŘEBÍČ 5:1
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Hodonín 4:8
Břeclav – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 12:1
Kometa Úvoz Brno – HAVLÍČKŮV BROD 1:3
TŘEBÍČ – JIHLAVA odloženo

1. Kometa Group 18 16 0 2 123:28 32
2. Hodonín 18 15 1 2 140:36 31
3. HAVL. BROD 18 14 1 3 116:47 29
4. TŘEBÍČ 17 11 2 4 83:40 24
5. Znojmo 18 10 1 7 79:67 21
6. JIHLAVA 17 7 1 9 61:73 15
7. Kometa Úvoz 19 7 0 12 52:75 14
8. Břeclav 18 7 0 11 73:107 14
9. V. MEZIŘÍČÍ 18 4 0 14 26:99 8
10. ŽĎÁR N. SÁZ. 18 3 1 14 58:106 7
11. PELHŘIMOV 19 1 1 17 31:164 3

7. třídy

Kometa Úvoz Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 5:1
TŘEBÍČ – Hodonín 3:5
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – PELHŘIMOV 10:3
Znojmo – Kometa Group Brno 0:4
Technika Brno – HAVLÍČKŮV BROD 1:13
Kometa Group Brno – Technika Brno 27:1
PELHŘIMOV – Znojmo 5:2
Hodonín – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:4
JIHLAVA – TŘEBÍČ 5:3
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Břeclav 7:3
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Úvoz Brno 2:2
Břeclav – JIHLAVA odloženo

1. Kometa Group 20 17 0 3 135:37 34
2. Hodonín 20 15 2 3 129:76 32
3. HAVL. BROD 20 14 1 5 116:58 29
4. Kometa Úvoz 20 10 3 7 78:69 23
5. JIHLAVA 18 9 3 6 101:59 21
6. ŽĎÁR N. SÁZ. 20 9 3 8 123:80 21
7. TŘEBÍČ 20 9 2 9 87:64 20
8. PELHŘIMOV 20 9 2 9 88:95 20
9. V. MEZIŘÍČÍ 20 9 1 10 126:114 19
10. Znojmo 19 6 1 12 62:89 13
11. Břeclav 19 1 0 18 30:132 2
12. Technika 20 1 0 19 32:234 2

6. třídy

Znojmo – Kometa Group Brno 1:16
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – PELHŘIMOV 6:5
TŘEBÍČ – Hodonín 3:5
Kometa Úvoz Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 20:0
Technika Brno – HAVLÍČKŮV BROD 3:13
Kometa Group Brno – Technika Brno 27:1
PELHŘIMOV – Znojmo 0:5
Hodonín – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:3
JIHLAVA – TŘEBÍČ 6:1
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Břeclav 6:3
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Úvoz Brno 6:8
Břeclav – JIHLAVA odloženo

1. Kometa Group 20 19 0 1 275:50 38
2. JIHLAVA 18 16 0 2 145:44 32
3. Kometa Úvoz 20 15 0 5 152:62 30
4. Hodonín 20 14 1 5 104:59 29
5. Znojmo 19 13 2 4 152:75 28
6. TŘEBÍČ 20 10 2 8 122:96 22
7. HAVL. BROD 20 8 1 11 99:100 17
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 20 7 2 11 83:100 16
9. PELHŘIMOV 20 5 0 15 74:136 10
10. Technika 20 4 1 15 77:213 9
11. V. MEZIŘÍČÍ 20 2 0 18 46:192 4
12. Břeclav 19 0 1 18 33:235 1

5. třídy

HAVLÍČKŮV BROD – Vídeň 4:0
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo 0:3
Hodonín – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:2
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz Brno 2:9
Kometa Group Brno – PELHŘIMOV 14:2

dohrávky a předehrávky:
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 0:6
Vídeň – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 2:4

1. Hodonín 8 7 1 0 66:13 15
2. HAVL. BROD 8 7 0 1 52:20 14
3. Břeclav 7 6 0 1 42:11 12
4 Kometa Group 8 4 2 2 53:17 10
5. Znojmo 8 5 0 3 26:20 10
6. Kometa Úvoz 7 3 1 3 34:30 7
7. JIHLAVA 7 3 0 4 31:28 6
8. V. MEZIŘÍČÍ 8 3 0 5 34:36 6
9. Vídeň 8 2 0 6 19:46 4
10. PELHŘIMOV 7 2 0 5 14:58 4
11. TŘEBÍČ 8 0 2 6 15:48 2
12. ŽĎÁR N. SÁZ. 8 0 2 6 14:73 2

4. třídy

HAVLÍČKŮV BROD – Bratislava 2:1
HAVLÍČKŮV BROD – Vídeň 14:0
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo 5:4
Břeclav – Vyškov 0:4
Hodonín – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 5:4
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz Brno 2:2
Kometa Group Brno – PELHŘIMOV 6:1

dohrávky a předehrávky:
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 1:4
Vídeň – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 2:7

1. Kometa Group 9 8 1 0 67:16 17
2. HAVL. BROD 10 7 0 3 43:18 14
3. Vyškov 10 6 2 2 38:22 14
4. JIHLAVA 9 6 1 2 58:20 13
5. TŘEBÍČ 9 5 3 1 57:31 13
6. Kometa Úvoz 8 5 2 1 28:14 12
7. Hodonín 9 4 1 4 61:34 9
8. Bratislava 10 4 1 5 44:38 9
9. V. MEZIŘÍČÍ 10 4 1 5 46:48 9
10. PELHŘIMOV 8 4 0 4 43:32 8
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 9 2 2 5 40:48 6
12. Znojmo 10 2 2 6 25:52 6
13. Břeclav 8 0 0 8 14:90 0
14. Vídeň 11 0 0 11 9:110 0
27.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Titány (v zeleném) čeká tuto neděli na úvod jara domácí zápas s béčkem Sparty Praha.l

Jarní část premiérové sezony RC Titáni zahájí v domácím prostředí

Ten výhled je za odměnu - tak nazval tento svůj snímek amatérský fotograf Pavel Juráček. Krajinu fotí rád, zvlášť Žďárské vrchy, které okouzlují i jeho kolegu Antonína Vystrčila.
10

Ve Žďáře založili amatérští fotografové nový fotoklub, jmenuje se Vysočina

Vrtulníky dodržují omezený letový čas. Vzlétají po sedmé

Vysočina – Piloti vzlétli o minutu dříve a dostali se do problémů s Ministerstvem zdravotnictví, které let nechtělo proplatit. Tento případ řešil provozovatel letecké záchranné služby DSA v Ústeckém kraji.

Ve Žďáře okradli seniorku

Žďár nad Sázavou - O peníze a šperky za více než sedm tisíc korun okradli seniorku ve žďárské Haškově ulici dva dosud neznámí pachatelé. Ve středu 22. března odpoledne se jí se smyšlenou historkou do bytu vloudili muž a žena.

Už 61. první jarní výšlap v neděli odstartuje nejenom v Nedvědici

Nedvědice – V pořadí 61. první jarní výšlap jihomoravské oblasti Klubu českých turistů v neděli 2. dubna uspořádají nedvědičtí turisté, půjde se jako memoriál turisty, značkaře a fotografa Ladi Bartoše.

Rozsochy začaly jaro vítězně, lídr měl volno

Žďársko – Ačkoliv lídr tabulky z Bohdalova ke svému utkání v Jívoví kvůli nezpůsobilému terénu nenastoupil, jeho náskok se příliš nezmenšil. Druhá Bobrová totiž jen remizovala v Počítkách 2:2. I v úvodu jara pokračovala mizérie rezervy Bystřice. Tu na její půdě jasně přehrálo posílené béčko Nové Vsi. Bory v derby díky obratu zdolaly Radostín 2:1, poslední pak s přehledem deklasoval Křižanov 5:0.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies