MILEVSKO – V. MEZIŘÍČÍ 6:3

Hosté odehráli solidní partii. „Hráčům nemám, co vytknout. Předvedli nadprůměrný výkon. Zápas jasně ovlivnili rozhodčí. Kromě nepřesných výroků nám nesmyslně vyloučili do konce utkání kapitána Adamce i jeho zástupce Bukáčka,“ zlobil se trenér hostů Bohumil Prachař.

Branky: 6. Štefan, 12. Krejčí, 24. Šperger, 38. Šulčík, 55. Krejčí, 60. Krejčí – 17. Kunstmüller, 47. Prachař, 49. Krča. Rozhodčí: Němec – Šperl, Jílek. Vyloučení: 5:12, navíc Sobotka 10 minut, Adamec a Bukáček (všichni V. Meziříčí) 10 minut a do konce. Využití 4:0. Diváci: 370. Třetiny: 2:1, 2:0, 2:2. V. Meziříčí: Malý - Stráňovský, Smejkal, Raus, Balčík, Úlehla, Kochánek, Sokolovskij – Bula, Adamec, P. Prachař – Kunstmüller, Bukáček, Zábojník – Krča, Sobotka, Burian – Hudcovský.

PELHŘIMOV - CHRUDIM 3:4

Hosté vedli dvakrát o dvě branky, ale pelhřimovští hokejisté vždy dokázali odpovědět. Vyrovnaný duel pak rozhodl chrudimský Buchal v čase 57:14.

Branky: 30. Šejnoha, 39. Šejnoha, 48. Meloun - 8. Žák, 27. Král, 39. Zadina, 58. Buchal.
Ostatní zápasy II. ligy skupiny Střed: Benátky n. Jiz. – Kutná Hora 6:4, Nymburk – Písek 4:3. Zápasy Jindř. Hradec – Tábor, Benešov – Kolín skončily po uzávěrce.