Bohdalec opět po roce ovládl Vesnickou ligu

Žďár nad Sázavou - Potvrdili roli favorita. Hokejisté Bohdalce ve druhém finálovém utkání doslova přejeli Vatín a zajistili si celkový triumf v 17. ročníku Vesnické hokejové ligy.

19.3.2017

VÍTĚZOVÉ. Hokejisté Bohdalce (vpravo kapitán Vladimír Jaša s hlavním pořadatelem VHL Karlem Danielem) dosáhli na zlatý hattrick.Foto: David Mahel

Rozhodnuto bylo již po dvou třetinách, kdy Vatín prohrával už 0:6. Konečné skóre znělo 7:0 pro Bohdalec, který tak napravil prohru 2:3 z prvního finálového zápasu.

VATÍN - BOHDALEC 0:7

Více podrobností o letošním ročníku VHL naleznete ve čtvrtečním vydání týdeníku Vysočina.

Góly: 10. L. Jaša, 12. P. Jaša, 21. P. Jaša, 33. L. Jaša, 34. Chrást, 36. Kovář, 49. J. Večeřa. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:2, 0:4, 0:1. První zápas: 3:2.

Autor: Tomáš Pohanka

19.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Vítězné družstvo.
20

Studentky žďárské zdravotní školy jsou nejlepší v republice

Takhle to vypadá, když mají policisté den blbec.
AUTOMIX.CZ
45

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

Venkovní bazén slouží dětem

Žďár nad Sázavou – Návštěvníci Relaxačního centra ve Žďáře mají možnost využít jeho venkovní část s opalovací loučkou.

Na VeDaFestu budou hrát i Kavijerock a Bára

Vojnův Městec – Návštěvníky festivalu VeDaFest, který v sobotu 24. června ve Světnově pořádají vesnice z okolí Velkého Dářka, budou bavit i místní kapely. Vystoupí třeba Kavijerock a Bára, skupina z Vojnova Městce, který také patří k pořadatelům festivalu.

Pokračuje digitalizace žďárské kroniky

Žďár nad Sázavou – Do konce roku by si zájemci o místní historii měli číst v kompletně zdigitalizované kronice Žďáru. Od poloviny června je na webových stránkách Knihovny Matěje Josefa Sychry k dispozici její první část.