Bohdalec opět po roce ovládl Vesnickou ligu

Žďár nad Sázavou - Potvrdili roli favorita. Hokejisté Bohdalce ve druhém finálovém utkání doslova přejeli Vatín a zajistili si celkový triumf v 17. ročníku Vesnické hokejové ligy.

19.3.2017
Fotogalerie
13 fotografií

VÍTĚZOVÉ. Hokejisté Bohdalce (vpravo kapitán Vladimír Jaša s hlavním pořadatelem VHL Karlem Danielem) dosáhli na zlatý hattrick.Foto: David Mahel

Rozhodnuto bylo již po dvou třetinách, kdy Vatín prohrával už 0:6. Konečné skóre znělo 7:0 pro Bohdalec, který tak napravil prohru 2:3 z prvního finálového zápasu.

VATÍN - BOHDALEC 0:7

Více podrobností o letošním ročníku VHL naleznete ve čtvrtečním vydání týdeníku Vysočina.

Góly: 10. L. Jaša, 12. P. Jaša, 21. P. Jaša, 33. L. Jaša, 34. Chrást, 36. Kovář, 49. J. Večeřa. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:2, 0:4, 0:1. První zápas: 3:2.

Autor: Tomáš Pohanka

19.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Ledeč rozdrtila posázavského rivala, ještě více si zastříleli fotbalisté Tatranu

Co dělat při střetu s útočníkem radil ve Žďáře ženám v kurzu sebeobrany lektor Filip Hanzlík (na snímku).

Žďárské ženy se učily sebeobraně

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

V novoměstské porodnici se narodilo jedenáct miminek

Díky vstřícnosti nejen novoměstské porodnice vám na našich stránkách pravidelně „servírujeme" fotografie nejmladších obyvatel žďárského regionu. Každý týden naši spolupracovníci jezdí do porodnice a pořizují snímky nově narozených miminek.

Velká Bíteš nadělovala, odnesl to Pelhřimov

Vysočina – Ve druhém jarním kole divize D obě derby zvládly lépe hostitelské týmy. Bystřice prohrála na hřišti posledního Holešova.

Komerční trh radnice zruší. Bude nahrazen adventním

Nové Město na Moravě - Komerční jarmark v Novém Městě na Moravě bude pou-ze jeden. Rozhodla tak novoměstská radnice na základě stížností místních obyvatel. „Už to nejsou trhy, co bývaly, člověk tam narazí jen na samé levné krámy s krátkou životností. Tradiční řemeslné výrobky tam k sehnání nejsou," postěžoval si Jan Krátký z Nového Města na Moravě.