JEMNICKO – ŽIROVNICE 0:2

Domácí nezvládli začátek střetnutí a už na přelomu první a druhé minuty inkasovali. Obrana Jemnicka nechala zprava odcentrovat hostujícího Kořínka a poté neuhlídala Dvořáka, který z pěti metrů hlavou otevřel skóre. Žirovnice po celou úvodní půlhodinu měla více ze hry a svoji převahu korunovala ve 20. minutě, když brankáři Růžičkovi po rohu vypadl míč z rukou a Dvořák měl snadnou úlohu – 0:2. Poté se hra srovnala, ale Jemnicko si tlak nevytvořilo. Do druhého poločasu hostitelé nastoupili s cílem zvýšit tempo, ale nevystřelili ani jednou na branku, a tak se ze zisku tří bodů zaslouženě radovala Žirovnice.

Góly: 2. a 20. Dvořák. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Jemnicko: Růžička – Tobolka, Koutný, Kelbler, Štancl – Tesař (80. Štumfol), Morkus (75. M. Krejča), Z. Kincl, Grün – T. Krejča, Kříž (65. J. Kincl). Žirovnice: Makovička – P. Houška, Charousek, Kuš, Veith - Blažek (51. Staněk), Dýnek, Moravec (81. Pokorný), Kořínek – Dvořák, T. Houška (89. Časta). Nejlepší hráči: Koutný – Dvořák, Moravec.

TŘEBÍČ B – PACOV 1:2

Třebíčská juniorka nezačala vůbec špatně, byla aktivnější, ale šance byly v první půli na obou stranách. Rozdíl byl v tom, že domácí Řezáč brankovou příležitost v 17. minutě proměnil. Třebíčský útočník se mohl po pět minut později do listiny střelců zapsat ještě jednou. Ovšem neuspěl. Pacov ještě do přestávky nastřelil břevno. Domácí do druhého poločasu vstoupili vlažně. Hosté převzali iniciativu na své kopačky. Tým z Pelhřimovska svoji převahu korunoval v rozmezí 55. a 68. minuty, když domácí obrana nezachytila dva centry a zprava a dvakrát inkasovala. Třebíčští na vedoucí gól soupeře již odpověď nenašli.

Góly: 17. Řezáč – 55. Přibyl, 68. Rybčák. Rozhodčí: Šula. ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Třebíč B: Kruba – Brabenec, Havránek, O. Venhoda, Kučera – Kresa (70. L. Venhoda), Malý, Dvořák, Sedláček – Žák (60. Tržil), Řezáč. Pacov: Hartl – Praveček, Kerouš, Koller (4. Miskai), Váňa, Rybčák, Stejskal (82. Jakub Vlach), Maršík, Prokeš, Šlechta, Přibyl. Nejlepší hráči: Kruba – Maršík, Váňa.

M. BUDĚJOVICE – ŽDÍREC 2:1

Hned v úvodu zahrozil Ždírec dvěma útoky, ale Klouda byl vždy na místě. Domácí obrana i nadále čelila útokům soupeře. Ovšem střely Čalkovského, Šnobla a opět Čalkovského těsně míjely Kloudovu branku. Hosté se dočkali až ve 40. minutě, kdy nedůrazné odkopy obrany skončily na velkém vápně u Čalkovského, a ten střelou k tyči otevřel skóre. Budějovice mohly ve 45. minutě srovnat, ale hlavička J. Šplíchala po trestném kopu L. Šplíchala orazítkovala tyč. Ve druhém poločase vytěžili domácí z minima maximum. V 59. minutě se k trestnému kopu na pravé straně velkého vápna postavil L. Šplíchal a křížnou střelou k zadní tyči vyrovnal. Hosté ve druhé půli herně odešli, a tak Budějovičtí v 78. minutě otočili stav. Po centru Černého do vápna volný J. Šplíchal nejdříve trefil svoji „oblíbenou“ tyč, aby nakonec dopravil míč do prázdné branky.

Góly: 59. L. Šplíchal, 78. J. Šplíchal - 40. Čalkovský. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 2:5. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Moravské Budějovice: Klouda - Buďa, Toman, L. Šplíchal, Povolný (46. Kamil Svoboda) - Veselý, Pařízek, Škoda, Marek Černý – J. Šplíchal, Nevařil (68. D. Motal). Ždírec nad Doubravou: Lengál - Pleva, Sobotka, Kysilko, Carda - Smejkal, Čalkovský, Mareš, Blažek (68. Máša) - Kolouch, Šnobl (80. Novotný). Nejlepší hráči: L. Šplíchal, Toman – Carda.

BYSTŘICE – HUMPOLEC 2:1

Utkání začalo ve velkém stylu. Domácí vedli po voleji Fulnečka, kterému míč na nohu posadil z rohu Zbytovský. Humpolec kontroval stříleným centrem Kříženeckého, který ještě po mírné teči bystřického Illka přizvedl Kubíček a přeloboval Hlavoňka. Konec fotbalu přišel ve 20. minutě, kdy hostující gólman Kříž, který už bezpečně držel míč ve své náruči, zbytečně dohrál souboj s dobíhajícím Horákem, a kopačkou ho zasáhl do hrudi. Rozhodčí Čech neváhal – humpoleckému brankáři ukázal červenou kartu a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Zbytovský. Od té doby upadl zápas do podprůměru. Humpolec se v deseti už dopředu nepouštěl a Bystřice zase nehodlala riskovat. Ve druhém dějství byly k vidění dvě střely domácích těsně vedle. Na druhé straně v samotném závěru mohl vyrovnat Paťha, ovšem svůj únik zakončil střelou vysoko nad .

Góly: 2. Fulneček, 24. Zbytovský (PK) – 9. Kubíček. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (20. Kříž). Diváci: 120. Poločas: 2:1. Bystřice: Hlavoněk – Chocholáč (88. Vícha), Veselý, Rejda, Mitáš – R. Sklenář, Zbytovský, Illek (66. Špatka), Holý – Horák, Fulneček (70. Čech). Humpolec: Kříž – Kopic, Pecha, Černík, Hes – Paťha, Jeřábek, Kříženecký, Machala (86. Honzíček) – Kubíček (58. Zelenka), Farka (24. Páša). Nejlepší hráči: Holý, Fulneček – Jeřábek.

NOVÁ VES – JAROMĚŘICE N. R. 2:4

První poločas se hrál prakticky bez šancí, přesto se hosté dostali po dalekonosném voleji Chládka do vedení. Nová Ves vyrovnala hned minutu po přestávce, kdy se po centru Novotného trefil hlavou Ondřejka. To domácí nakoplo a další akce a následně střela Novotného skončila na tyči Piskovy branky. Jenomže to byl jaroměřický Novotný, kdo se trefil přesně – z přímého kopu z 22 metrů nedal Fuksovi šanci. Ještě hůře bylo domácím minutu nato, kdy se po kombinaci na jeden dotek trefil Neumann. Po hodině hry vykřesal Nové Vsi naději Havlík, který byl faulovaný ve vápně a následnou penaltu sám proměnil. Poslední slovo měl ovšem hostující Kalay a pojistil Jaroměřicím už třetí výhru v řadě.

Góly: 46. Ondřejka, 63. Havlík (PK) – 37. Chládek, 50. Novotný, 51. Neumann, 75. Kalay. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Nová Ves: Fuksa – Kubík, Pohanka, Havlík, Krejčí (33. T. Novotný) – Starý, R. Novotný, Ondřejka, J. Šandera – P. Bureš, Čech (85. P. Šandera). Jaroměřice n. R.: Pisk – Urbánek, Ošmera, Václavek, Z. Karásek (27. Brabenec) – Vybíral (86. Hambálek), Novotný, Chládek, Čermák - Kalay (83. M. Karásek), Neumann. Nejlepší hráči: Havlík – Kalay, Chládek.

HERÁLEC – OKŘÍŠKY 0:2

Jako první zahrozili sice domácí střelou Filipského v 16. minutě, ale jinak hra patřila hostům. Ve 28. minutě Tůma doslova roztancoval heráleckou obranu a přesnou střelou k tyči vsítil první gól – 0:1. Hosté se dostávali do šancí především kolmými pasy za obranu, leč třikrát útočníci selhali. Po přestávce pokračovala převaha hostů, domácí v druhé půli Okříšky ničím neohrozili. Herálecké od většího přídělu několikrát zachránil skvěle chytající Březina, jenž zlikvidoval i penaltu po zákroku Jiřího Stojana. Hosté přidali pojistku Večeřou až v 87. minutě z pokutového kopu.

Góly: 28. Tůma, 87. Večeřa (PK). Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:1. Diváci: 180. Poločas: 0:1. Herálec: Březina – Ganobjak, J. Stojan, Klement, Med – L. Stojan, Král, Mašek (56. Kuchta), Filipský – Pátek, Fukan (87. Popela). Okříšky: Fiala – Tekal, Jančok, Voda, Večeřa – Tůma (88. Rampíř), Dočkal, Malý, Jůza (90. Netolička) – Řezáč (70. Široký), Valenta. Nejlepší hráči: Březina - Tůma, Jančok.

V. BÍTEŠ – H. BROD 3:2

Jako první se z gólu radovala Velký Bíteš. Po rohu Loupa se trefil hlavou přesně k tyči Pohl. Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně a dvěma góly Pokorného, který v obou případech sám před Adamcem nezaváhal, vedli už 3:0. Pak ovšem nepochopitelně přestali hrát a nejprve je vytrestal Halamka, jehož střelu sice Šula vyrazil, ovšem pouze do Pohla, od kterého se míč odrazil do branky. Hned za minutu bylo pro Bíteš ještě hůř – střídající Hejkal využil chyby ve středu hřiště a sám před Šulou vystřelil do protipohybu gólmana. Stejný hráč měl na hlavě i vyrovnání, ale tentokrát se Šula překonat nenechal a výborně zasáhl.

Góly: 34. Pohl, 53. a 59. Pokorný – 66. vlastní Pohl, 67. Hejkal. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. V. Bíteš: Šula (82. M. Pelán) – Kopáček, Pohl, Kerber, Paprskář (80. Šeba) – T. Pelán, O. Loup, Nekuda, Ivančík – Pokorný, Dvořák (73. Čech). H. Brod: Adamec – Pajer (46. Kunc), Tůma, Novotný, Mišta (59. Hejkal) – Hübner, Šimoníček, Mareš, Polívka – Zeman, Halamka. Nejlepší hráči: Paprskář, Pokorný – Halamka.