Na rychlý gól po zbytečné ztrátě míče dokázal ještě ve 20. minutě zareagovat Mezlík, když nachytal brankáře na švestkách. Po změně stran Krumlov využil individuálních chyb Minaříka a Boučka, na 3:2 kontroval Dolejš. Třetiligistu pak dorazily branky Dvořáčka z penalty a Řezáče.

„Projevila se malá tréninková účast z minulého týdne. K zápasu odjelo pouze osm hráčů z A týmu, zbytek jsme doplnili z béčka, a nastoupit jsem musel dokonce i já,“ posteskl si trenér Libor Smejkal starší. Další příprava čeká Velké Meziříčí už zítra na domácím hřišti proti prvoligové Jihlavě (17.00).

M. KRUMLOV – V. MEZIŘÍČÍ 5:2
Góly: 6. a 74. (PK) Dvořáček, 47. a 85. Řezáč, 56. Bittner – 20. Mezlík, 71. Dolejš. Poločas: 1:1. Velké Meziříčí: Kruba – Krejčí, Šimáček, Mucha, Bouček, – Svoboda (46. Mužátko), Berka, Minařík (81. Smejkal), Mezlík, Dolejš – Liška. (keš)